Życzenia świąteczne na kartce za 5 tys. dolarów

6 Komentarzy
4 Zdjęcia
Czwartek, 22-11-2012

Grudzień za pasem, zbliża się zatem przedświąteczny szał zakupów. Komercjalizacja świąt nie ogranicza się do prezentów pod choinkę, ale obejmuje także firmowe wigilie czy biznesowe upominki. W wielu międzynarodowych korporacjach dobrym zwyczajem są życzenia przesyłane partnerom. Jak najlepiej je przekazać? Choćby na ręcznie zdobionych kartkach.

Amerykańska firma Gilded Age Greetings preferuje luksus w każdym calu, także na kartkach świątecznych. Tegoroczna edycja bożonarodzeniowej kartki na welinowym papierze kosztuje aż 5 tys. dolarów. Tyle warta jest praca artystów tworząca te małe dzieła sztuki, a do tego wykorzystane w tworzeniu kartki złoto i kamienie szlachetne.

Kartka „Illuminated Merry Christmas 2012” wykonywana jest ręcznie na indywidualne zamówienie klienta. Zdobiona jest diamentami, szmaragdami i szafirami. Napis powstaje z 23-karatowego złota. Właściciele Gilded Age Greetings przekonują o oryginalności i wartości świątecznej kartki, zapewniając, że z pewnością stanie się ona pamiątką rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Do upominku dołączane są białe rękawiczki, potrzebne do prawidłowego obchodzenia się ze złotymi zdobieniami. Do jedwabnego pudełka wkładany jest również certyfikat autentyczności.

Kartka „Illuminated Merry Christmas 2012” dostępna jest na stronie Gilded Age Greetings . Więcej świątecznych kartek można znaleźć TU

MM