Zimowe promocje w salonach Hyundaia

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 10-12-2009

Zimowe promocje w salonach Hyundaia

A może tak samochód pod choinkę?

Hyundai przygotował na grudzień kilka ciekawych ofert promocyjnych.

Teraz wszystkie wersje rodzinnego i30 dostępne są z rabatem 7 510 zł, a dodatkowo przy zakupie otrzymuje się opony zimowe gratis. Hyundai i30 w podstawowej wersji Base (m.in. 6 poduszek, ABS) kosztuje obecnie 39 990 zł.

Cena nowego i20, samochodu z segmentu B, została obniżona o 5 900 zł. Hyundai i20 jest aktualnie do nabycia już w cenie 34 400 zł.

Szczegóły u dealerów.

http://hyundai.pl/dealerzy.php

Zimowe promocje w salonach Hyundaia

MWW

 • Czw., 10-12-2009 Tarzan
  witam :)) na pewno znajduje się tu wiele osob ktore powiedza ze to wcale nie luksus chociaz ja uwazam inaczej. Zdaje sobie jednak sprawe ze luksus to pojecie wzgledne a ta strone przegladaja osoby o bardzo wysokim statusie materialnym i dla nich to nic wielkiego. Zwracam się z uprzejmą prośbą do tych bogatych osób. Jestem studentem i dostalem mandat karny nie mam go z czego zaplacic a i zycie w akademiku jest trudne bez pieniedzy. Dla Was drodzy zamożni czytelnicy luxlux.pl kilkastet złotych to nic wielkiego jednak dla mnie to spora suma w związku z tym podaje swojego e-maila tarzanek_to_ja@interia.pl i zachecam osoby ktore stac na "drobna" dla Nich i wielka dla mnie pomoc materialna do kontatku ze mna droga e-mailowa w celu podania nr konta lub innej formy przekazania datku. Z góry dziekuje wszystkim ktorzy zechca mnie wspomoc.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-12-2009 gość
  to nie jest luksus:):):)
  ----
  Co wiesz o luksusie?
  www.luxquiz.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-12-2009 gość
  super mają reklamy, takie mega billbordy. Super to wygląda.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  i fajnie, niech się ich sprzeda jak najwięcej :) bardzo dobre auta, szczególnie model i30 przykuwa moją uwagę ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  O,rzeczywiście okazja.Rok temu najmniejszy i10 w lepszej wersji comfort tyle kosztował.Jestem z niego baaardzo zadowolona - gabaryty jak Yariska,zwrotny,świetny w mieście,mało pali,takie damskie autko,chociaż wysoki misiek spokojnie się mieści,nie tylko siatki z zakupami.Wersji technicznych i kolorów dużo,może być diesel i automat i elektryczny.Polecam http://www.hyundai.pl/i10.php
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  Popieram . Też go mam,wielki zaskok na plus.
  http://www.hyundai-i10.com/
  Trochę się wczytuje,ale warto zerknąć na obie strony
  http://worldwide.hyundai.com/we…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-12-2009 gość
  Tarzan (Czwartek, 10-12-2009) napisał:  witam :)) na pewno znajduje się tu wiele osob ktore powiedza ze to wcale nie luksus chociaz ja uwazam inaczej. Zdaje sobie jednak sprawe ze luksus to pojecie wzgledne a ta strone przegladaja osoby o bardzo wysokim statusie materialnym i dla nich to nic wielkiego. Zwracam się z uprzejmą prośbą do tych bogatych osób. Jestem studentem i dostalem mandat karny nie mam go z czego zaplacic a i zycie w akademiku jest trudne bez pieniedzy. Dla Was drodzy zamożni czytelnicy luxlux.pl kilkastet złotych to nic wielkiego jednak dla mnie to spora suma w związku z tym podaje swojego e-mailatarzanek_to_ja@interia.pli zachecam osoby ktore stac na "drobna" dla Nich i wielka dla mnie pomoc materialna do kontatku ze mna droga e-mailowa w celu podania nr konta lub innej formy przekazania datku. Z góry dziekuje wszystkim ktorzy zechca mnie wspomoc.


  To moze wezmiesz sie do pracy? Proponuje: udzielanie korepetycji, roznoszenie ulotek lub trzepanie dywanow. Zas mandat to chyba nie dostales za jazde rowerem? Stac Cie na samochod to powinno i stac na mandat. I jeszcze jedna uwaga: zebractwo w Polsce jest karalne.
  Odpowiedz Zgłoś