Zestawy audio Panasonic

Tagi: Panasonic, audio
1 Komentarz
2 Zdjęcia
Środa, 15-04-2009

Zestawy audio Panasonic

Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce dwa kompaktowe zestawy audio - SC-HC4 i SC-HC7.

Te urządzenia odtwarzają muzykę zarówno z płyt CD, jak i iPoda, a w przypadku SC-HC7, również z wbudowanego twardego dysku.

Model SC-HC4 ma ładny, prosty wygląd, który przypadnie do gustu posiadaczom iPodów. Specjalna, elektrycznie przesuwana pokrywa stacji dokującej i czytnika CD umożliwia wstawienie iPoda do środka i korzystanie z zapisanej na nim muzyki bez użycia kabli. Można też wybierać utwory zapisane w odtwarzaczu za pomocą pilota lub ustawić jeden z utworów jako codzienny budzik. Funkcjonalność urządzenia jest dodatkowo powiększona dzięki uniwersalnemu złączu USB, za pomocą którego do zestawu można podłączyć dowolny odtwarzacz mp3.

Dla osób, które potrzebują natychmiastowego dostępu do swojej kolekcji plików, Panasonic przygotował zestaw SC-HC7 wyposażony w twardy dysk o pojemności 80GB, który pozwala na zapisanie około 1 500 utworów w jakości CD. Można też podłączyć iPod poprzez port USB. Twardy dysk zastosowany w Panasonic SC-HC7 odtwarza muzykę w formatach mp3, WMA, AAC oraz Linear PCM, natomiast odtwarzacz CD obsłuży płyty audio CD i CD-R/RW z plikami mp3 i wma

Panasonic SC-HC7 dostępny będzie od kwietnia 2009, natomiast zestaw SC-HC4 zostanie wprowadzony do sprzedaży w Polsce w czerwcu 2009.

Ceny:
SC-HC7 – 3 699 zł
SC-HC4 – 1 199 zł

www.panasonic.com

Produkty Panasonic znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Zestawy audio Panasonic

MWW

  • Śr., 15-04-2009 audiofreak
    to jest tylko sprzet designerski - nic poza tym. jak ktos lubi dobra jakos dzwieku, to na pewno nie kupi tego wynalazku. w cenie HC 7 da sie kupic na prawde dobry sprzet. moze nie tak efektownie wygladajacy, ale zdecydowanie o lepszym brzmieniu.

    aha - to tylko reklama, a nie lux lux. ta kategoria w aduio zaczyna sie od 50,000pln
    Odpowiedz Zgłoś