Zestaw weekendowy Mini

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 04-07-2010

Zestaw weekendowy Mini

Ładna pogoda sprzyja wypadom za miasto – także tym krótkim, nie do końca planowanym. Posiadacze Mini mogą doposażyć siebie i auta w pomysłowe zestawy.

Co ważne, taki zestaw można schować w dolnej części bagażnika, tak żeby czekał tam na swoją okazję. W zestawie znajdują się rozkładane fotele, do których można dołączyć zapinane kieszenie lub zmienić je w stoły przy pomocy blatu. Kolejny element zestawu to wielofunkcyjna tkanina, którą można się owinąć, spać w niej jak w śpiworze, użyć jako koca czy kapy na łóżko. Worek na ten wielofunkcyjny koc świetnie się sprawdzi jako poduszka.

Podróże za miasto to często nietypowe warunki atmosferyczne – dlatego w zestawie znajdują się też kalosze oraz parka, a nawet koszulka na zmianę.

Wprowadzenie tych produktów ma towarzyszyć premierze Mini Countryman, co nastąpi we wrześniu 2010, ale warto już teraz mieć na nie oko. Do kupienia w firmowym sklepie internetowym oraz w wybranych salonach Mini.

Ceny:
Zestaw 2 krzesła + blat – 89 euro, czyli około 370 zł
Kalosze – 39 euro, czyli około 160 zł
Podkoszulek – 29 euro, czyli około 120 zł
Wielofunkcyjny koc – 65 euro, czyli około 270 zł
Parka – 139 euro, czyli około 580 zł

http://www.mini.com.pl/

Zestaw weekendowy Mini

Zestaw weekendowy Mini
,75622

MW

 • Niedz., 04-07-2010 gość
  Kupowanie tego bez posiadania Mini jest raczej słabym pomysłem. Jeremy Clarkson mówił kiedyś, że jeżeli ktoś bliski, chcę mieć jakiś samochód, to chcę ten samochód, a nie gadżety z jego logiem...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-07-2010 gość
  polecam stronę www.green-cars.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-07-2010 gość
  gość (Niedziela, 04-07-2010) napisał:  Kupowanie tego bez posiadania Mini jest raczej słabym pomysłem. Jeremy Clarkson mówił kiedyś, że jeżeli ktoś bliski, chcę mieć jakiś samochód, to chcę ten samochód, a nie gadżety z jego logiem...


  Słuchaj Clarksona, a dobrze wyjdziesz... .
  Takie gadżety są dla fanów marki, nie muszą być dla ciebie. Jak ktoś ma Ferrari, Lamborghini, Maserati itd. to uważasz, że wiochą jest posiadanie gadżetów z logo marki, a może po prostu nie stać ciebie na nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-07-2010 gość
  Będziesz miał zestaw to jeszcze tylko samochodu Ci będzie brakowało...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-07-2010 gość
  Takie dodatki a i owszem ale do mini zaprojektowanego przez Calvina Kleina :)

  http://www.motokobiety.pl/Calvi…

  CUDO!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-07-2010 gość
  mam Coopera, ale te dodatki mnie jakos nie ekscytuja :/
  Odpowiedz Zgłoś