Zegarek IWC Grande Complication

20 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 12-09-2010

Zegarek IWC Grande Complication

Firma IWC ze szwajcarskiej miejscowości Schaffhausen od 1868 roku sprzedaje zegarki najwyższej jakości. Do dziś każdy z nich produkowany jest ręcznie, a od ponad 100 lat każdy egzemplarz zapisany zostaje w jednej z ogromnych ksiąg kontroli.

Jednym z najbardziej prestiżowych i luksusowych modeli IWC obecnych obecnie na rynku jest specjalna edycja Grande Complication. Zegarek o średnicy 42,2 mm i grubości 16,3 mm wykonany został w całości z platyny. Ma m.in. wieczny kalendarz, czterocyfrowe wskazania roku oraz szafirowe, sferyczne szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Wyjątkowo dokładny mechanizm wyposażono w automatyczny naciąg z rezerwą chodu 44 godziny oraz 75 kamieni łożyskowych.

Produkcja odbywa się w ściśle określonej wielkości – 50 sztuk rocznie. Jest to bez wątpienia wyjątkowy zegarek dla kolekcjonerów lub osób potrafiących docenić jego walory.

Dostępny jest jedynie na specjalne zamówienie, m.in. tutaj

Cena: 1 083 150 zł

AWP

 • Pn., 13-09-2010 gość
  KTOŚ TYLKO PORĄBANY MOŻE DAĆ ZA TAKIE BADZIEWIE MILION ZŁOTYCH NIC TEN ZEGAREK NIE REPREZENTUJE
  NIC PIĘKNEGO DUŻO JEST TAŃSZYCH I LEPSZYCH ZEGARKÓW WIĘC ZA TO ZE KTOŚ WYEDUKUJE 50 SZT BADZIEWIA DAWAĆ MILION TO MUSI BYĆ NAPRAWDĘ GŁUPIM LUDZIKIEM
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  NYndzny :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  Kretyni wszystkich krajów łączcie się.Firma zaciera ręce bogatych debili nie brakuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  Cóż,każdy ma prawo wyprodukować co chce,a potem wystawić to na sprzedaż za ile chce,a potem każdy kto będzie chciał to kupić ma prawo to zrobić pod warunkiem,że będzie miał odpowiednią ilość gotówki.Mówi się,że tyle coś jest warte,ile ktoś zechce za to zapłacić.Ktoś kto nigdy w życiu nie będzie miał na koncie ładnych kilku "luźnych"milionów zł czy dolarów nie powinien wypowiadać się na temat czy warto czy nie warto bo jest to całkowicie i pod każdym względem poza nim...Trzeba znaleźć się w innym świecie,aby można bylo rozmawiać o zegarku za ponad 1mln zł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  Żona nosi Da Vinci a ja po ojcu Błonie. Może w przyszłym roku kupię Grande Complication w Egipcie.Pozdrawiam, Hag Teuer
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 Misiulcio
  Ludzie, tak, tak widziałem ten zegarek na Cyprze i na Taiwanie. Na Taiwanie jest taniej o 2 dolary, więc się opłaca. Pod Mariotem w W-wie na parkingu kosztuje 400 zł. od ręki. Mucha nie siada.Do tego gustowny dresik z bazarku Europa i jesteśmy WIELCY. A hoj.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 Grundik94
  EEEe na komunie taki dostałem;p ale zamieniłem sie na zabawke z happy mila
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  Piękny zegarek, choć jak dla mnie trochę przebajerowany, osobiście lubię klasykę w czystej formie i nie przepadam za bransoletami, więc wole swojego stalowego IWC Portugese Chronograph- zegarek elegancki o klasycznym stylu dla IWC, nie jest wart tyle, co platynowy egzemplarz z artykułu, ale moja żona i tak uważa, że zapłaciłem za niego przynajmniej 10 razy za dużo ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-09-2010 gość
  Zapraszamy na www.swiatwenus.pl - nowy KONKURS a w nim do wygrania MARKOWE PERFUMY! SAME WYBIERACIE KTÓRE!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-09-2010 luxsusowe zegarki
  Najbardziej luksusowe zegarki każdych marek!
  www.swiss-watch.com.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2