Zegarek Couturier Tissot

Tagi: Tissot, zegarki
3 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 16-12-2009

Zegarek Couturier Tissot

Kolekcja to 21 zegarków wyrażających to, co najlepsze w nowoczesnej elegancji - wyraziste chronografy, jak i ponadczasowe klasyczne wzory.

W rodzinie Tissot Couturier są dwa automatyczne chronografy. Niewielkie, ale wyraźnie oznaczone okrągłe liczniki chronografu współgrają z białym, okrągłym okienkiem datownika. Tissot Couturier Gent Auto przyciąga wzrok idealnymi proporcjami i symetrią, podkreślonymi dwuczęściowym okienkiem datownika, w kształcie łuku rozpiętego między godzinami 12 a 6. Tissot Couturier Gent Quartz to klasyczny, prosty zegarek z trzema centralnie umieszczonymi wskazówkami. Jego przeciwwagę w kolekcji stanowi Tissot Chrono Quartz z dużymi subtarczami i prostokątnym okienkiem datownika. Jest model w różowej interpretacji uzyskanej przy pomocy technologii PVD. Jest także sportowa wersja automatycznego zegarka wzbogacona pomarańczowymi detalami.

Ceny: od 1 000 do 4 530 zł, w zależności od wersji

Kupisz w salonach Tissot.

Zegarek Couturier Tissot

Zegarek Couturier Tissot

Zegarek Couturier Tissot

MWW

 • Śr., 16-12-2009 Ayla
  podoba sie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-12-2009 gość
  super zegarek, bardzo mi się podoba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 gość
  Miałem go na ręku - jest piękny! Prawdziwy męski zegarek: duży, ciężki, solidnie wykonany, z najlepszych materiałów. Do tego elegancki, a zarazem bardzo klasyczny, prawdziwa klasa sama w sobie! :-) Muszę go mieć!
  Odpowiedz Zgłoś