Zapisy na akcje Wittchen S.A. do jutra!

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 13-07-2011

Zapisy na akcje Wittchen S.A. do jutra!

Grupa Kapitałowa Wittchen, lider na polskim rynku dodatków luksusowych, 7 lipca opublikowała prospekt emisyjny. Spółka planuje pozyskać z oferty publicznej kilkadziesiąt milionów złotych.

„Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu oferty publicznej, jest pozyskanie środków finansowych na dalszy dynamiczny rozwój Spółki. Naszym priorytetem jest budowa jednej z najsilniejszych grup na rynku dóbr luksusowych w Polsce.” – mówi Jędrzej Wittchen, prezes zarządu Wittchen S.A.

W planach jest zdecydowany rozwój sieci sprzedaży w kraju i za granicą, głównie w Rosji i na Ukrainie (na tych rynkach uruchomiony zostanie również sklep internetowy). Jeszcze w sierpniu Wittchen otworzy pierwszy w Polsce salon Wittchen Shoes. A to dopiero początek zakrojonego na dużą skalę planu rozwoju Grupy.

Wittchen S.A w 2010 roku przejęła sieć VIP Collection. Aktualnie rozważane jest powiększenie grupy kapitałowej o kolejne marki i firmy. Wstępne rozmowy są już w toku. Cel: budowa najsilniejszej grupy na polskim rynku dóbr luksusowych.

Zapisy na akcje dla Inwestorów Indywidualnych trwają do 14 lipca. Oferującym jest Dom Maklerski PKO Banku Polskiego w Warszawie.  

AW

 • Śr., 13-07-2011 gość
  No chyba nieźle prosperują, przy tych cenach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-07-2011 gość
  na szczęście cena idzie w parze z jakością

  gość (Środa, 13-07-2011) napisał:  No chyba nieźle prosperują, przy tych cenach.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-07-2011 gość
  mogliscie wczesniej o tym napisac, a nie dzien przed...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-07-2011 gość
  jakoś nie zauważyłam jakość szła w parze z ceną!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-07-2011 gość
  Skoro wchodzi na giełdę to znaczy że chcą pozyskać więcej pieniążków na rozwój więc wydaje mi sie że muszą być bardzo dobzi. ! Fajnie tam
  Odpowiedz Zgłoś