Zabieg wyszczuplający Ultracontour

8 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 26-02-2009

Zabieg wyszczuplający Ultracontour

Ultracontour to nowoczesna metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej.

Zabieg stosuje się na dowolnie wybrane partie ciała i składa się z dwóch części. Pierwsza polega na przyłożeniu do skóry urządzenia, które emituje wysokiej częstotliwości wiązki ultradźwięków, które rozbijają tkankę tłuszczową. Drugi element to typowy drenaż limfatyczny, w wyniku którego następuje przesunięcie rozbitych struktur tkanki tłuszczowej w kierunku newralgicznych punktów układu limfatycznego. Dzięki zabiegowi procesy metaboliczne ulegają przyspieszeniu.

Efekty są podobno natychmiastowe. Już po około 5 zabiegach można stracić w obwodzie 6 cm i zmienić rozmiar noszonych ubrań o 1 lub 2 rozmiary.

Ultracountour jest bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem. Pacjent odczuwa jedynie lekkie mrowienie w miejscu poddanym zabiegowi. Urządzenie ma odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa ISO 9001 oraz CE.

Zabieg częściowy (brzuch lub uda) to koszt około 430 zł

Za zabieg łączny na brzuch i uda zapłacimy około 730 zł

Zabieg wykonasz w gabinetach Der-Med w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

http://www.dermed.pl

Zabieg wyszczuplający Ultracontour

AWP

 • Czw., 26-02-2009 gość
  przyjemnie nawet.. polezec , pomarzyc poczuc mrowienie.. .. ale tkanka tluszczowa nie zniknie , to tylko takie poczucie .. efekt w glowie ..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-02-2009 gość
  ale cena... trochę nie bardzo. A pewnie żeby był skutek to by trza na ten na brzuch i uda razem chodzić i do tego min5 zabiegów to jest ok. 4tys. - masakra
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-02-2009 Angie_
  Zabiegi tyle kosztują, lepsze według mnie to niż jeszcze droższe operacje plastyczne i odsysanie tłuszczu. A na takowe upiększanie skalpelem certyfikatu bezpieczeństwa nikt nam nie da...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-02-2009 gość
  za te 4000 to wolałabym sobie wykupić całoroczny karnet do klubu sportowego lub na basen. nic nie rzeźbi ciała lepiej niż regularnie uprawiany sport.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-02-2009 gość
  Miałam 6 zabiegów na uda , i co? I lipa! Nic absolutnie nie podziałało! Robiłam w Mek-medzie w Katowicach. Nie warto!!! Za tą kasę miałabym świetną wycieczkę. :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-02-2009 gość
  gość (Piątek, 27-02-2009) napisał:  Miałam 6 zabiegów na uda , i co? I lipa! Nic absolutnie nie podziałało! Robiłam w Mek-medzie w Katowicach. Nie warto!!! Za tą kasę miałabym świetną wycieczkę. :(


  Ja też miałam - w Warszawie na Pereca - Centrum Laseroterapii Elite. Ultra shape i ultacontour. Ultrashape do niczego się nie nadaje, Ultracontour - zmiany widać po długim czasie, cudów nie ma, ale mam ten brzuch trochę mniej galaretowaty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 28-02-2009 gość
  pare razy bylam na tego typu zabiegach antycellulitowych i szału nie ma:/ moze trochu po elektrostymulacji widzialm efekty ale po dwutygodniowym lazeniu co drugi dzien...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-03-2011 ZAPRASZAM
  ZAPRASZAM na zabiegi Falemi Radiowymi (RF) Redukujące tkankę tłuszczowa, cellulit, uelastyczniający skórę np: na brzuchu po ciązy.

  Gabinet Brzesko (małopolska) 50 km od Krakowa.
  Obecnie SUPER PROMOCYJNA Cena 300 zł za 4 zabiegi . (oszczędzasz 500 zł - normalny koszt jednego zabiegu to 200 zł a w salonach w duzych miastach jeszcze drożej .) Zabiegi mozna oczywiscie zamawiac pojedyńczo ale efekt jest najlepiej widoczny po 3 zabiegach.

  Zapraszam 788 905 224 Derwen7@wp.pl
  Odpowiedz Zgłoś