Zabieg Illumi Skin Dermika

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 25-02-2011

Zabieg Illumi Skin Dermika

Przebarwienia pojawiające się na skórze mają różne przyczyny – mogą je wywołać leki, także hormonalne, mogą wystąpić w wyniku ciąży lub ekspozycji na słońce. Zabieg łączący skuteczność witaminy C z jonoforezą pozwala na ich zminimalizowanie.

W zabiegu stosowany jest także delikatnie złuszczający kwas migdałowy, a preparaty przeznaczone do pielęgnacji domowej gwarantują ciągłość kuracji między kolejnymi zabiegami w gabinecie i po nich, zapewniając jednocześnie odpowiednią ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Zabieg ma też działanie nawilżające i przeciwzmarszczkowe.

Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, ma równy, ładny koloryt, jest nawilżona i wygładzona. Sugerowane jest zastosowanie serii 8 zabiegów tydzień po tygodniu.

Cena: od 150 zł do 270 zł
Czas trwania: do 90 minut

Zabieg wykonywany jest w warszawskim Instytucie Dermika Salon&Spa, w gabinetach autoryzowanych i gabinetach kosmetycznych na terenie całego kraju.

Zabieg Illumi Skin Dermika

MWW

 • Sob., 26-02-2011 gość
  ja wlasnie mam wykonywane zabiegi kwasami by zlikwidowac przebarwienia. juz jestem po 7 zabiegach i efekt jest minimalny i nadal przebarwienia widac. to dziala bardzo powlonie i moze po 20 zbaigach dopiero zlikwiduje sie przebarwienia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-02-2011 gość
  Znowu Dermika - luksus dla ubogich
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-02-2011 gość
  prosze zrobic sobie zabieg COSMELAN -1500 zl ,a efekt natychmiastowy. mialam to robione ,polecam. po zabiegu bylam na zwolnieniu bo zluszcza sie skora,wygladalam jak spalona indianka. teraz mi do smiechu, a wtedy to nawet poplakiwalam. polecam !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-02-2011 gość
  gość (Sobota, 26-02-2011) napisał:  Znowu Dermika - luksus dla ubogich


  Tacy ludzie też żyją na tym świecie i mają prawo dbać o swój wygląd.A, ze ich nie stać na drogie kosmetyki,to nie ich wina:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-03-2011 gość
  Polecam Dr Lik Clinic TAO w Łodzi. Efekt zabiegów odmładzających w moim przypadku świetny..
  Odpowiedz Zgłoś