Wynajmij pokój na zamku w Kentucky

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 14-05-2010

Wynajmij pokój na zamku w Kentucky

Co z tego, że w Kentucky nie było zamków? Tom Post wydał miliony dolarów, aby stworzyć unikalne zacisze na zamku w Castle Post w Kentucky.

W Castle Post znajduje się 16 luksusowych pokoi i apartamentów, 12 w głównym zamku i 4 piętrowe apartamenty królewskie w wieży na zewnętrznej ścianie, z których podziwiać można malownicze widoki na roztaczający się wokół zielony krajobraz. Według artykułu opublikowanego przez USA Today, Post kupił zamek w 2003 roku za 1,8 miliona dolarów. Poprzedni właściciel zaczął jego budowę w 1969 roku, ale nigdy go nie ukończył. Post zaczął modernizację zamku, ale pożar zniszczył go w 2004 roku. Nie poddał się jednak i postanowił zbudować jeszcze większy zamek i przekształcić go w pensjonat. W sumie znajduje się tu obecnie 50 pokoi z biblioteką, pokojem dziennym, salą gier i jadalnią.

Tereny wokół zamku są równie bogate, jest tu duży basen, korty tenisowe, ogród i fontanna w kształcie smoka. 2,5-hektarowy ogród dostarcza świeżych produktów dla zamkowej kuchni. Stawki zaczynają się od 375 dolarów za pokój w głównej części i  1 250 dolarów za apartament w wieży.

http://www.thecastlepost.com/

ML

  • Niedz., 16-05-2010 gość
    ani architektura ciekawa, ani styl żaden ale jak to w ameryce;)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 08-05-2011 goœÌ
    Stands back from the keyboard in aamezenmt! Thanks!
    Odpowiedz Zgłoś