Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

16 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 25-02-2009

Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

To propozycja dla osób ciekawych świata, które chcą  przeżyć niezapomnianą  podróż do serca Indii i Nepalu. Wycieczki odbywają się w kameralnych grupach - maksymalnie 14 osób.

Ciekawostką jest fakt, że wycieczka jest dostępna w wersji Kobiece wojaże, czyli wyprawy tylko dla kobiet. Inicjatorki Vogue Travel - biura podróży, które organizuje takie wyprawy, twierdzą, że kobiety lubią podróżować we własnym gronie, gdyż dopiero wtedy uwalniają w sobie siły, przekonują się, że dorównują mężczyznom odwagą i wytrzymałością.

W cenie wycieczki, organizatorzy zapewniają bilet lotniczy na trasie Warszawa - Delhi – Katmandu – Warszawa; opiekę pilota na całej trasie, opiekę lokalnych przewodników, śniadania i obiadokolacje, przejazdy wewnętrzne po Indiach i Nepalu i przejazd pociągiem z Jhanasi do Varanasi. Zakwaterowanie jest w hotelach 3*** w dwuosobowych pokojach z łazienkami. W cenę wliczone jest również ubezpieczenie Signal Iduna NNW i KL oraz opłata wyjazdowa z Nepalu. W trakcie wyprawy przewidziana jest między innymi kolacja i wieczór w towarzystwie indyjskich kobiet - nauka wiązania sari oraz odkrywania świata indyjskich kobiet

Szczegółowy plan podróży i więcej informacji na stronie Vogue Travel.

Czas trwania: 18 dni
Termin: 12.10.-29.10.2009. Zgłoszenia należy przesyłać do 30.06.2009.

Cena: 5 750 zł + $800 (około 3 120 zł).  
 
Rezerwacje w biurze Vogue Travel przy ul. Wielkiej 17 w Poznaniu lub pisząc na adres: biuro@voguetravel.pl 

Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

Wycieczka do Indii i Nepalu - Kobiece wojaże

AWP

 • Czw., 26-02-2009 vsecret_pl
  gość (Środa, 25-02-2009) napisał:  Nie wiesz chłopie co mówisz. Pokaż mi w Bombaju hotel 4* za taką kasę???? albo wyżywienie!!! Bombaj i wyspa Goa, poniewaź turystyczna są drobie. Cena wcale niewygórowana.

  vsecret_pl (Środa, 25-02-2009) napisał:
  Nieźle sobie liczą. Bilet do Indii z Amsterdamu lub Berlina to koszt ok. 2000 zł (klasa ekonomiczna). Wynajęcie hotelu 4* to koszt ok. 30-45 zł./doba w Bombaju lub w Goa. Dzienne wyżywienie to ok. 20 zł. dziennie (restauracje). Wrażenia z pobytu w Indiach - bezcenne :)
  1) Nie jestem "chłopem".
  2) Jeśli jeździsz do Indii z biur podróży, które maksymalnie zawyżają ceny (np. poprzez dogadywanie się z hotelem), to się nie dziw, że płacisz więcej.
  Wyjazd "na własną rękę" do Indii kosztuje 3-4 x mniej niż z biura podróży.
  Zanim zaczniesz się gorączkować, wejdź np. na forum o Indiach.
  3) Trochę więcej kultury.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-02-2009 gość
  Dla mężczyzn jest to:
  www-ekspedycja-motocyklowa.pl
  też do Indii i w jakim stylu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-02-2009 gość
  gość (Środa, 25-02-2009) napisał:  Indie, Nepal najbiedniejsze kraje, kto by chcial sie tam pchac, zeby na osle zobaczyc jakies gorskie widoki? To nie dla mnie, wole prawdziwy hotel z wygodami w cywilizowanym swiecie.
  to tu jedziesz do innego kraju sie powlegiwac w hotelu? w polsce tez mozesz. to jest cywilizowany świat.. tak sie jedzie pozwiedzać, poznać tamtejszych ludzi, obyczaje. Być blisko nich.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-03-2009 whimalajach.pl
  wycieczki w najwyższe góry świata - WHIMALAJACH.PL
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-03-2009 gość
  a wiedzieliście że „Twierdza Fińska"  jako ważna część fińskiej tożsamości narodowej. Ja nie. Ale dzięki temu serwisowi i temu patentowi na podróż już wiem, chyba 1 strona www o podróżach tak bardzo otwarta na internautów.
  http://www.80miejsc.pl/pl/skarb…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-10-2009 Andre
  Wybieram się wkrótce do Katmandu. Największy problem jest z... wizą. Czy ktoś ma coś ciekawego do opowiedzenia o warunkach w stolicy Nepalu? Dolęcę Singapore Airlines - mają podobno "eksterytorialne" tzn. szybkie biuro odpraw. Ktoś z Was już to przeżył ? :)) Jestem trochę strachliwy :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2