Wózek dziecięcy Maclaren i Lacoste

25 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 19-11-2007

Wózek dziecięcy Maclaren i Lacoste Popularna firma Maclaren przygotowała kolejną specjalną edycję swojego klasycznego wózka dziecięcego. Producent zadbał o bezpieczeństwo i wygodę, zaś troskę o styl i klasę podróżowania malucha powierzył odzieżowej marce Lacoste.

Biało – zielony wózek zdobią dziesiątki słynnych krokodyli. Ciemne lamówki i wypisane nazwy obu producentów tworzą z wózka prawdziwie ekskluzywny środek transportu. Całość waży 6,7 kg, bardzo prosto się składa i pozwala na ustawienie 4 pozycji siedzenia dziecka. Francuska marka dodaje do wózka dodatkowo uroczą, dziecięcą koszulkę polo i przeciwsłoneczne nakrycie głowy.

Cena: $400, czyli około 1 000 zł

Kupisz w sklepie Maclaren i butikach Lacoste. 

AW

 • Pt., 04-04-2008 gość
  ja mam spacerówkę maclarena i waży 5kg kosztował 600 zł polecam,ten tu zdecydowanie za jasny:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-11-2008 :))
  a ja mam taki wózeczek dla mojego synka i pasuje idealnie zarówno do mojej torebki i parasolki z podobnej kolekcji jak i do białej polo mojego męża :)) heh no i tak jak poprzednik napisał do naszego wspaniałego porsche cayenne jak i carrery również :)) polecam również fotelik porsche designed by lacoste :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-12-2008 gość
  Wóżek średnio ładny a przy tym cholernie niepraktyczny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 10-11-2009 Maclaren
  Poszukajcie informacji na temat tych wózków Maclaren.
  Cytuję:
  "Amerykańska firma Maclaren zapowiedziała wycofanie ze sprzedaży produkowanych przez siebie wózków dla dzieci. Firma podjęła taką decyzję po tym, jak dowiedziała się o kilku przypadkach zmiażdżenia dziecięcych palców, które utkwiły w zawiasach wózka - informuje BBC.

  Do okaleczenia może dojść podczas rozkładania wózka, gdy dziecko włoży palce w zawiasy. Firma przyznaje, że dotyczy to wszystkich wózków – zarówno pojedynczych, jak i podwójnych. Firma wymienia niebezpieczne modele: Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, Techno XLR, Twin Triumph, Twin Techno oraz Easy Traveller.

  Do tej pory odnotowano 15 przypadków okaleczenia dziecięcych palców. 12 z nich zakończyło się amputacją.


  REKLAMA Czytaj dalej  Firma apeluje do wszystkich osób, które kupiły jej wózki o zaprzestanie ich użytkowania i szybki kontakt z przedstawicielem Maclaren. Producent zapewnia, że problem można usunąć za pomocą specjalnych nakładek, które zakryją niebezpieczne zawiasy – podaje BBC.

  Wózki Maclaren dostępne są także w Polsce. Na stronie internetowej nie ma jednak informacji o niebezpiecznych elementach. "
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-12-2009 gość
  Maclaren (Wtorek, 10-11-2009) napisał:  Poszukajcie informacji na temat tych wózków Maclaren.Cytuję:"Amerykańska firma Maclaren zapowiedziała wycofanie ze sprzedaży produkowanych przez siebie wózków dla dzieci. Firma podjęła taką decyzję po tym, jak dowiedziała się o kilku przypadkach zmiażdżenia dziecięcych palców, które utkwiły w zawiasach wózka - informuje BBC.Do okaleczenia może dojść podczas rozkładania wózka, gdy dziecko włoży palce w zawiasy. Firma przyznaje, że dotyczy to wszystkich wózków – zarówno pojedynczych, jak i podwójnych. Firma wymienia niebezpieczne modele: Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, Techno XLR, Twin Triumph, Twin Techno oraz Easy Traveller.Do tej pory odnotowano 15 przypadków okaleczenia dziecięcych palców. 12 z nich zakończyło się amputacją.REKLAMA Czytaj dalejFirma apeluje do wszystkich osób, które kupiły jej wózki o zaprzestanie ich użytkowania i szybki kontakt z przedstawicielem Maclaren. Producent zapewnia, że problem można usunąć za pomocą specjalnych nakładek, które zakryją niebezpieczne zawiasy – podaje BBC.Wózki Maclaren dostępne są także w Polsce. Na stronie internetowej nie ma jednak informacji o niebezpiecznych elementach. "

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3