Woda toaletowa Zegna Z Extreme

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 12-11-2007

Woda toaletowa Zegna Z Extreme Panów, którzy na półce mają już zapach Z Zegna, może zainteresować wiadomość, że Ermenegildo Zegna wprowadził na rynek nową, limitowaną wersję dotychczasowej kompozycji.

Zegna Z Extreme jest mocniejszy i wyrazistszy, a wonie drzewne zostały podkreślone i wyostrzone. Zapach podzielony jest na nuty jasne: zielona mandarynka, włoska limonka, kardamon i różowy pieprz oraz bogate, orientalne nuty ciemne: irys, wetiwer, drzewo sandałowe, cedr, wanilia, piżmo, tonka, belambre. Całość jest wyrafinowana i intrygująca.

Cena: 165 zł (50ml), 235 zł (100ml)

Kupisz w perfumeriach.

AW

 • Pn., 12-11-2007 psycho_bunny
  to jakas pomyłka na zdjęciu jest zegna intenso (bardzo fajny zapach) na tomiast zegna extreme ma flakon taki jak klasyczna zegna tylko metaliczny srebrny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 gość
  Lizzy to SU.KA!!!!!!!!
  Micheal to PEDAL!!
  Sweet to DZ.IWKA!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 sqra
  Flakon fajnisty, tu MichaelC ma rację ;)A zapach... brzmi interesująco
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 sqra

  Michael! Wiele osób ( W TYM JA!) chce aby na tej stronie zapanował wreszcie spokoj. Nie dojdzie do tego gdy wciąż ktoś komuś bedzie dogryzał. Przestań zaczepiać Sweet, to jest bezsensu...Bardzo bardzo bardzo Cie o to prosze;]A perfumy wąchałam i bardzo mi się podobają, lekko drażniące, a zarazem subtelne i sexy;]
  [/cytat]

  Daj spokój Lizzy... Każdy pisze co chce, a spokoju na tej stronce i tak nigdy nie będzie. Mimo wszystko to chyba dobrze ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 kassia

  i pewnie się nie dowiesz. drażnią mnie twoje komentarze, bo starasz się być taki elokwentny i obyty, a mimo wszystko ciągle zniżasz się do poziomu zaczepiania sweet. Pachniesz mi tyowym nowobogackim.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 kassia
  psycho_bunny (Poniedziałek, 12-11-2007) napisał:  to jakas pomyłka na zdjęciu jest zegna intenso (bardzo fajny zapach) na tomiast zegna extreme ma flakon taki jak klasyczna zegna tylko metaliczny srebrny...


  Ale obie nuty mi się podobają:) Może to z przyzwyczajenia- kojarzą mi się z zapachem ojca:) Zapach bardzo męski, ale nie drażniący.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 Lacoste Jacek- VIP
  nie wąchałem a kocham perfumy zegny:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 Panna Inferno
  Orientalne nuty ciemne mnie zaintrygowały.

  A dowiem sie jak pachną, o!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 kassia

  Ja nie jestem wredna tylko irytuje mnie twoje zachowanie. denerwuje mnie to, że myślisz, że jesteś bogaty, wykształcony i cudowny a w rzeczywistości bogactwo nie liczy się bez manier i obycia, a wykształcenie nic nie znaczy bez rozsądku i pewnej dozy umiaru.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-11-2007 LiZZy
  Spokoj moje drogie dzieci;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2