Wille i apartament w Palm Beach

97 Komentarzy
15 Zdjęć
Wtorek, 02-01-2007

Wille i apartament w Palm Beach

Hrabstwo Palm Beach to jedno z najbardziej prestiżowych i luksusowych miejsc na Florydzie. Do jego zalet takich jak piękne widoki i wiecznie słoneczna pogoda, może dodać także romantyczną historię powstania. Palm Beach swoją nazwę zawdzięcza bowiem rozbitemu żaglowcowi, który wysypał na plażę cały przewożony ładunek orzechów kokosowych, od tego czasu obficie tam rosnących.

Od wielu lat Palm Beach jest nie tylko miejscem, gdzie powinno się bywać, ale mieć także swoją własną rezydencję, przy czym trzeba się przygotować na niemały wydatek, bo jest to jedno z najdroższych hrabstw w Stanach Zjednoczonych. Ale biorąc pod uwagę fakt, że lokalne władze zapewniają doskonale wyćwiczoną policję, straż pożarną oraz świetnie wyposażone szpitale, pieniądze zainwestowane w miejscowy dom czy apartament nie będą stracone. Dla zdecydowanych mamy 3 propozycje.

Ta wspaniała rezydencja zbudowana została na malutkiej prywatnej wyspie w Boca Raton. 7 sypialni pomieści nawet bardzo dużą rodzinę, a każdy pokój został przemyślnie wykończony ekskluzywnymi meblami i najwyższej jakości sprzętami. Ogromny salon, wykończony drewnianymi panelami pokój w stylu angielskiego pubu, przepiękne ogrody, basen i domek dla gości czynią tę rezydencję wyjątkową.

Cena: $22 500 000 czyli 65 475 000 zł.

Wille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm Beach

http://www.luxuryrealestate.com/628751

Kolejna posiadłość leży na granicy Boca Raton i Delray Beach i jest to romantyczny, luksusowy domek położony na terenie klubu polo. Ogrody wraz z basenem i powierzchnią mieszkalną zajmują 1 065 m2. Wszystkie pomieszczenia zostały wykończone materiałami najwyższej jakości, podłogi wyłożono marmurami, a w niektórych pokojach ściany ozdobiono ręcznie malowanymi freskami. Z salonu, przez francuskie okna, wychodzi się na fantastyczny taras z przepięknie podświetlanym basenem. W porównaniu z poprzednią posiadłością cena jest niezwykle atrakcyjna: $3 495 000 czyli około 10 170 500 zł.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć:

Wille i apartament w Palm Beach
Wille i apartament w Palm Beach
Wille i apartament w Palm Beach
Wille i apartament w Palm Beach

Mamy także propozycję dla tych, którzy wolą mieć sąsiadów za ścianą, a posiadanie ogrodu nie jest dla nich koniecznością.

Ten apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych części Boca Raton gwarantuje nie tylko wspaniałe widoki na jezioro i ocean, ale także najbardziej wyrafinowane wnętrza zaprojektowane przez jednego z najsłynniejszych architektów wnętrz na Florydzie. 700 m2 powierzchni urządzono tak, by otrzymać jak najdoskonalsze poczucie przestrzeni, komfortu i luksusu. I mimo użycia takich materiałów jak szkło, nierdzewna stal i marmurowe posadzki, egzotyczne drewno i odpowiednie oświetlenie nadają mieszkaniu ciepła i przytulności. A odpocząć zawsze można na własnym szerokim tarasie, ciesząc się przepięknymi widokami. Za taką przyjemność trzeba jednak zapłacić więcej niż za niejeden dom. Apartament oferowane jest za $7 495 000, czyli około 21 810 450 zł.

Wille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm BeachWille i apartament w Palm Beach

http://www.christiesgreatestates.com/properties/view_10791/

MZ

 • Wt., 18-09-2007 gość
  cudo ale ja mam lepszy muj tata jes biznesmenem i kupił ten wille
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-10-2007 gość
  gość (Poniedziałek, 01-01-2007) napisał:  65 475 000 zł.ja mam 20 zł w portfelu kto mi dołozy :D:D 65 474 980 zł??:D:D heheh  Dobre :-) Pomarzyć zawsze można :-) Wiele ludzi na świecie głoduje, a inni żyją na tak wysokim poziomie :-/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-12-2007 Kaszyca
  Ta pirewasza willa wygląda jak pałac!!! Jednak na Florydzie jest dość niebezpiecznie. Często słyszymy o kataklizmach na przykład huraganach... Trochę bym się bała tam mieszkać... Ale willa prześliczna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-02-2008 gość
  wybierma nr 3
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-04-2008 heya
  zatkaBo mnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-04-2008 heya
  gość (Wtorek, 18-09-2007) napisał:  cudo ale ja mam lepszy muj tata jes biznesmenem i kupił ten wille


  he he
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-12-2008 gość
  mnie powalil domek nr2 ten basen jest po prostu wyje..ny az sie na nim zawiesiłem, wiecie moze gdzie taka tapetke moge pobrac??
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 6 7 8 9 10