Whampoa Club, Szanghaj

11 Komentarzy
5 Zdjęć
Czwartek, 22-02-2007

Whampoa Club, Szanghaj Whampoa Club to jedna z najlepszych i najbardziej obleganych restauracji w mieście. Restauracja mieści 200 gości. Ma 3 prywatne pokoje, w których można przeżyć autentyczną, chińską ceremonię herbaty. Do dyspozycji gości jest też 6 pokoi obiadowych, przeznaczonych na prywatne uroczystości w zamkniętym gronie.

Co do serwowanych posiłków, nasuwa się tylko jedno słowo: nieziemskie. To prawdziwie nowy poziom smaku i podejścia do azjatyckiej kuchni. Czuć tu entuzjazm, pasję i perfekcję mistrza, który z szacunkiem podchodzi do wielowiekowej tradycji, ale nie obawia się wprowadzać pewnych własnych innowacji. Taka nowoczesna interpretacja tradycji smakuje wybornie. W szerokim menu każdy, od miłośnika "chińszczyzny" po kulinarnego sceptyka, znajdzie coś dla siebie. Restauracja proponuje całe zestawy (przystawki, dania główne i deser), jak i szereg osobnych opcji do wyboru. Tradycyjne, szanghajskie dania są pięknie podane, a malutkie "kawałki" obiadu gwarantują raj dla podniebienia.

Cena za zestaw (bez wina) to około 600 RMB, czyli jakieś 250 zł.
Whampoa Club at Three on the Bund, 3 Zhong Shan Dong Yi Road,  Szanghaj, Chiny
Rezerwacje: tel. (+86) 21 6321 3737
www.threeonthebund.com, www.jeremeleung.com

Whampoa Club, Szanghaj

Whampoa Club, Szanghaj

Whampoa Club, Szanghaj

Whampoa Club, Szanghaj

AW

  • Sob., 24-02-2007 gość
    Bogata (Piątek, 23-02-2007) napisał:    Nie zjadłabym czegoś takiego:( A ja bylam pare razy w japonii i w chinach więc wiem żę ceremonia herbaty to dużo szumu ale po co ?! Miałam w takiej restauraccji urodziny było fajnie ale ja zadzwoniłam po pizze....    Jak milo uslyszec jakas idiotke. Mocno mnie rozbwilas. Zamowilas do restaracji pizze....oczywiscie :]
    Odpowiedz Zgłoś
1 2