Weekendy w Winnicach - Prowansja

2 Komentarze
5 Zdjęć
Wtorek, 29-04-2008

Weekendy w Winnicach - Prowansja

Najlepsze wina, świetne jedzenie, urok ponad 500-letnich miasteczek, ruiny średniowiecznych zamków, stare rynki, piękne fontanny, wąskie alejki, a zaraz obok nowoczesna marina, luksusowe jachty, sklepy i apartamenty.

Ta niepowtarzalna mieszanka tworzy definicję Prowansji – najstarszego regionu uprawy winorośli we Francji. Winnice zajmują tam ponad 43 tysiące hektarów i od pokoleń są w rękach niewielkich, rodzinnych winiarzy. Zróżnicowanie gleb, położenie i warunki mikroklimatyczne decydują o różnorodności wytwarzanych w okolicy win i umieszczają Prowansję na liście miejsc, które każdy entuzjasta szlachetnego trunku odwiedzić powinien.

Program Weekendy w Winnicach to doskonała okazja by poznać regionalne sekrety winiarstwa. Możliwość degustowania win wyprodukowanych z większości rodzajów gron, odwiedziny w lesie korkowych dębów, typowo prowansalski lunch, Winemaker’s Dinner u producenta win, a także zwiedzanie Muzeum Annonciade, spacer pod słynnej plaży St. Tropez, podziwianie kolekcji samochodów księcia Monaco, zakupy w butiku Chanel na rue d’Antibes i „perfumowe” seminarium w najstarszej fabryce perfum to tylko niektóre atrakcje wyjazdu.

Program przewiduje zwiedzanie Nicei, Eze, Monte Carlo, Cannes i Grasse – światowej stolicy przemysłu perfumeryjnego.

Szczegółowy program dostosowywany jest do życzeń klienta. Cennik ustalany jest indywidualnie i zależy między innymi od długości pobytu, ilości i rodzajów noclegów, posiłków i ewentualnych wstępów. Zainteresowani proszeni są o kontakt:

Tel.: (+48) 0 783 732 430
e-mail: info@winowww.pl

Formularz zgłoszenia znajduje się tutaj. Warunki rezerwacji dostępne są tutaj.

Weekendy w Winnicach - Prowansja

Weekendy w Winnicach - Prowansja

Weekendy w Winnicach - Prowansja

Weekendy w Winnicach - Prowansja

AW

  • Wt., 29-04-2008 Lylianna
    Ale fajnie... Chcialabym kiedyś pojechać do Prowansji :)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 30-04-2008 buu...
    niewielcy winiarze? to znaczy niscy?
    Odpowiedz Zgłoś