Water Destock Peel Biotherm

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 27-04-2007

Water Destock Peel Biotherm Cellulit to zmora współczesnych kobiet. Bez względu na to, jaki tryb życia prowadzą, zdecydowana większość z nich zmaga się z problemem. Sprawa "pomarańczowej skórki" wraca szczególnie intensywnie wraz z nadejściem ciepłych dni - króluje mini, właśnie kupiłyśmy nowy strój bikini i planujemy wielkie plażowanie. Biotherm opracował program Wyszczuplanie 2007 i obiecuje wygraną walkę z cellulitem. Najważniejsze to rozprawić się z kwestią zatrzymanej wody w organizmie, która jest główną przeszkodą w drodze po piękną sylwetkę.

Water Destock Peel dzięki drenażowi poprawia mikrocyrkulację, eliminuje uczucie ciężkości nóg i przywraca elastyczność. Water Destock Peel to jednocześnie innowacyjny Bio Peeling, który w połączeniu z ekstraktem z roślin i owoców zwiększa wchłanianie składników wyszczuplających i drenujących. Rezultatem regularnego stosowania jest utrata kilku kilogramów (zbędna woda w organizmie) i widoczne wygładzenie skóry.

200ml słoik Water Destock Peel  kosztuje 190 zł.

Do kupienia w perfumeriach prowadzących sprzedaż kosmetyków Biotherm.

AW

 • Pt., 27-04-2007 Red dress
  Heh...No to kupować kobiety...Ja na szczęscie nie mam takich problemów(jak narazie);)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 03-05-2007 gość
  Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/i…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-05-2007 gość
  czy ja dostane kosmetyki tej firmy anglii? bo rozgladalam sie ale nie widze nigdzie tej firmy?
  Odpowiedz Zgłoś