Wanna Lux4home

22 Komentarze
5 Zdjęć
Sobota, 12-07-2008

Wanna Lux4home O praktyczności, ekologiczności i wyższości prysznica nad wanną rozpisywali się specjaliści wszelakich dziedzin. Wygoda prysznica jest niewątpliwa i na co dzień urządzenie sprawdza się znakomicie. Ale są takie popołudnia i wieczory, do których idealnie pasuje kąpiel, najlepiej pachnąca, długa i relaksująca. Wszystkim, którzy nie wyobrażają sobie łazienki bez wanny, a kąpiel lubią celebrować firma Lux4home proponuje wannę z najwyższej półki.

Ekskluzywny łazienkowy mebel wykonany został z kamienia naturalnego. Całość powstaje w Indonezji, której naturalne bogactwo w rękach wyspecjalizowanych rzemieślników zamienia się w użyteczne dzieła sztuki. Kolekcje powstają z granitów, marmurów, onyksów, piaskowców i kamieni wulkanicznych. Unikalne połączenia, różnorodność tonacji, całe mnóstwo cieni, smug, uwypukleń, szorstkości i detali charakteryzujących kamień nadadzą łazience niepowtarzalnego charakteru.

Idealnym dopełnieniem wanny będzie kamienna umywalka, którą Lux4home proponuje w kilku różnych kształtach, rozmiarach i odcieniach, prosto z Bali, Jawy, Sumatry, Borneo lub prawie 100 innych, egzotycznie brzmiących wysp.

Cena wanny: od 15 000 zł

Ceny umywalek zaczynają się od 900 zł i zależą od rozmiaru i rodzaju kamienia.

Kupisz w salonach Max-Fliz w Krakowie oraz Quadro w Katowicach.

www.lux4home.pl

Wanna Lux4home

Wanna Lux4home

Wanna Lux4home

Wanna Lux4home

AW

  • Pn., 16-07-2012 Gość
    Najtańsze ogrzewanie domu http://www.infrapanel.pl oraz sauny na podczerwień http://infrasauna.pl
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pn., 09-09-2013 kamieniarz
    Po co w ogóle te dyskusje. Wanna kosztuje tyle i koniec. Jak ktoś nie chce nie kupuje. Mowa o towarach luksusowych czyli drogich i nie dla wszystkich dostępnych. Nie znaczy to również, że jej nabywcy są wyjątkowi w jakikolwiek sposób. Po prostu zarabiają tyle, że mogą sobie coś takiego kupić. Poza tym nie jest to sensacyjna cena i górna granica dla takich wyrobów nie istnieje. Dla porównania dwie najdroższe wanny wykonane w całości z kryształu górskiego zostały sprzedane jedna powyżej 800 tys euro, druga powyżej 900 tys euro. Co nadal nie zmienia faktu, że można łazienke wyremontować za 15 tys złotych. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania takich rzeczy i nie ma się czym podniecać.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3