Walizki Longchamp

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 27-04-2010

Walizki Longchamp

Marka Longchamp odnawia swoją kolekcję bagażu i proponuje pierwsze twarde walizki.

Boxford+ jest reinterpretacją klasycznej, dwukolorowej kolekcji z materiału. Ultralekkie, niezwykle wytrzymałe walizki swoją fakturą przywołują eleganckie, płócienne wykończenie poprzednika. Nie zabrakło skórzanych uchwytów i wizytówki Longchamp.

Kolekcja składa się z trzech walizek, z których najmniejsza waży jedynie 3kg. Każda wyposażona jest w wygodny system czterech kółek i wysuwany uchwyt. Wnętrze zaopatrzono w system kieszeni, pasków, przegród i zabezpieczeń. Walizki Boxford+ zamykane są na specjalistyczne zamki akceptowane przez restrykcyjną Amerykańską Administrację Bezpieczeństwa Transportu.

Cena: od 1 265 zł do 1 875 zł

Kupisz w butiku Longchamp w warszawskiej Galerii Mokotów.

AW

 • Niedz., 23-05-2010 gość
  Te wszystkie walizki są super, ale po dwóch podróżach samolotowych i te drogie, i te zupełnie tanie zaczynają wyglądać bardzo podobnie.... Po prostu są zniszczone. Warto?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 03-05-2012 Gregor
  Dużo podróżuję i uważam ze trochę za droga ta walizka, można kupić bardzo dobrej jakości w znacznie niższej kwocie np Roncato. Rewelacyjnie się spisuję a kosztuje o połowe mniej niz ta.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-05-2012 Gość
  Gregor (Czw., 03-05-2012) napisał:

  Dużo podróżuję i uważam ze trochę za droga ta walizka, można kupić bardzo dobrej jakości w znacznie niższej kwocie np Roncato. Rewelacyjnie się spisuję a kosztuje o połowe mniej niz ta.  swoją zakupiłem w sklepie: torby-walizki.pl
  do dziś (wspomnę od 2 lat)jestem zadowolony
  Witek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-07-2012 dd8
  mam tą:http://www.torby-walizki.pl/pro… i dobrze się sprawuje-POLECAM
  Odpowiedz Zgłoś