Walizka na baterię Live Luggage

9 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 25-07-2008

Walizka na baterię Live Luggage Dla osób, które nie chcą ciągać ciężkich walizek podczas swoich podróży powstała Live Luggage Power Assisted Suitcase. Walizka została wyposażona w dwa silniki zasilające każde z kół osobno, co znacznie ułatwia prowadzenie bagażu.

Ponadto walizka posiada antygrawitacyjną rączkę, dzięki której 85% ciężaru przenoszone jest na koła. To właśnie w tej rączce ukryto sensory, które wyczuwają, kiedy podróżny zaczyna ciągnąć walizkę i przekazują informację do silniczków.

Całość zasilana jest akumulatorem, który przed wyjazdem należy naładować podłączając do prądu. W pełni naładowana walizka może być używana bez przerwy przez około dwie godziny lub przemierzyć dystans około 3,5 kilometra.

Dla bezpieczeństwa zawartości bagażu walizka Live Luggage wyposażona została w zamek szyfrowy oraz unikalny system Live Locator ID, pomagający ją odnaleźć w przypadku zaginięcia.

Cena: 2 993 zł

Do kupienia w sklepie internetowym producenta.

Walizka na baterię Live Luggage

AWP

 • Pt., 25-07-2008 gość
  super produkt! tylko ta cena.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-07-2008 gość
  fajna ;Di bardzo tania jak na tyle technologii :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-07-2008 gość
  pomysl super z ta walizka :) tylko moglaby byc tansza..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-07-2008 gość
  gość (Piątek, 25-07-2008) napisał:  fajna ;Di bardzo tania jak na tyle technologii :)  Tania jak barszcz (smiechu warte...)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-07-2008 fuck-girl
  "Dla osób, które nie chcą ciągać ciężkich walizek podczas swoich podróży " ... ???
  Jesli juz , to dla osob , ktore sa na tyle leniwe , ze nie moga zaniesc swojej walizki do hotelu , a w ogole , jesli kogos na to stac , to najpewniej stac go tez na drozszy hotel , a w wiekszosci drozszych hoteli sa tak zwani boye hotelowi , ktorzy ja zaniosa , poniewaz w koncu za to im placa :) Ni eprzemyslane
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-07-2008 gość
  fuck-girl (Sobota, 26-07-2008) napisał:  "Dla osób, które nie chcą ciągać ciężkich walizek podczas swoich podróży " ... ???Jesli juz , to dla osob , ktore sa na tyle leniwe , ze nie moga zaniesc swojej walizki do hotelu , a w ogole , jesli kogos na to stac , to najpewniej stac go tez na drozszy hotel , a w wiekszosci drozszych hoteli sa tak zwani boye hotelowi , ktorzy ja zaniosa , poniewaz w koncu za to im placa :) Ni eprzemyslane  Chyab, że ktoś jedzie do domu. Tam nie ma boya hotelowego...
  Dobrze przemyślana fajna walizeczka... Tylko ta cena... Ale kupiłabym sobie taką ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-07-2008 maria antonina
  Idąc przez lotnisko, szczególnie duże, kiedy trzeba zmienić terminal, nie ma się boya hotelowego, a czasem nawet mężczyzny u boku. Tak więc pieniądze nie zawsze są w stanie zapewnić lekką podróż. A taka walizka właśnie to zapewni. Dla mnie rewelacja. Tylko czy są w większych rozmiarach niż te na zdjęciach?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-07-2008 Katee
  Mam taka i jestem z niej bardzo zadowolona, polecam :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-08-2008 Kawa
  Porządna rzecz :)
  Odpowiedz Zgłoś