W Los Angeles zabronią fast foodów?

73 Komentarze
5 Zdjęć
Czwartek, 15-11-2012

W trosce o zdrowie mieszkańców, środowisko oraz ograniczenie konsumpcji mięsa, rada miasta Los Angeles chce nakłonić lokalną społeczność do wegetarianizmu. Pierwszy dzień tygodnia ma być dniem bezmięsnym. W poniedziałek w barach, restauracjach i domach powinno się jeść warzywa.

Taki krok w amerykańskiej stolicy barów drive-thru i miejsc z fast foodami to dosyć odważna decyzja. Urzędnicy tłumaczą ją chęcią zmiany nawyków wszystkich mieszkańców LA, podyktowaną względami zdrowotnymi. - Nasze zdrowie zależy bezpośrednio od pokarmów, które spożywamy. Jedząc warzywa można ograniczyć ryzyko chorób serca o 19 proc. - tłumaczą.

Idea jest faktycznie słuszna, ale czy taką propozycją, nie popartą w żaden sposób aspektami prawnymi, uda im się przekonać Amerykanów do zrezygnowania z mięsa?

EM

 • Wt., 13-11-2012 Gość
  świetny pomysł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Tomasz
  Już dawno powinno być zamknięte te g...ne pseudo restauracje....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Gość
  elegancko,
  na całym świecie powinny zniknąć te gówna,
  a zamiast tego normalne domowe jedzenie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 krejzolka
  Popieram ten pomysł w zupełności.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Gość
  jestem za
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 norbi
  bo alkohol w małych ilościach to dla zdrowotności
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Gość
  fast foody TUCZĄ, a to prowadzi do nadwagi i problemów zdrowotnych. Miałam właśnie z tym problem, po takich potrawach. Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety. Próbowałam różnych sposobów. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego! zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam się regularnie i zdrowo odżywiać!Nawet zgubiłam kilka kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Teraz wyglądam lepiej a co najważniejsze świetnie się teraz czuje. Zobacz (idealnafigura.com/gberes) Może też potrzebujesz pomocy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 Gość
  o.Dyrektor (Wt., 13-11-2012) napisał:

  ciekawe czemu zabraniają, każdy je to co chce. Alkoholu jakoś nie zabronili a bardziej szkodzi. Ja jem i będę jeść ten szit bo lubię :D  Dokłądnie. Niedośc, że szkodzi na cały organizm to jeszcze uzależna. Hamburgera można sobie zjeść od czasu do czasu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 olo
  spadajcie. nie chcecie to wcinajcie. ja lubię i jem i nie mam nadwagi. czego jeszcze zabronicie? czy nie widzicie co się dzieje? coraz więcej zakazów w imię niby dobra. Państwo policyjne się robi. Niedługo nie będziesz sie bzykał tylko obowiązkowo kopulował bo za mało będzie młodych ludzi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-11-2012 tre
  jestem za..... ale żeby zaraz do wegetarianizmu namawiać, ja bym namawiał do jedzenie mięsa, ale takiego gdzie jest 100 proc. miesa , a nie np.40.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8