Visoanska - Formule Anti-Age kremy dla skóry dojrzałej

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 07-07-2010

Visoanska - Formule Anti-Age kremy dla skóry dojrzałej

Stworzone przez Elżbietę Wysoczańską produkty pielęgnacyjne z serii Formule Anti-Age to nowatorskie i wcześniej niespotykane połączenie endogennego i egzogennego działania na skórę – kremów przeciwzmarszczkowych z odmładzającymi tabletkami.

W wersji dla skóry dojrzałej dostępna jest opcja na dzień i na noc. W kremie na dzień zastosowano kompleks, którego zadaniem jest wydłużanie życia komórek skóry. Produkt ma za zadanie rozświetlać i liftingować owal twarzy, niwelować drobne zmarszczki mimiczne oraz wzmacniać system ochronny skóry. Uzupełniające go suplementy mają działanie antyrodnikowe, energetyzujący i ochronne. Krem na noc ma pobudzać nocne mechanizmy samoregeneracji i odnowy tkanki skórnej, a komplementarny dla niego suplement ma działanie antyrodnikowe, energetyzujące i ochronne.

Formuły wykorzystują aż 9 opatentowanych technologii, w których zastosowano 29 składników aktywnych, w tym 84% składników pochodzenia naturalnego i tripeptydów. Kremy oparto na naturalnej bazie, w składzie nie ma parabenów i konserwującego fenoksyetanolu.

Dla wygody użytkowniczek krem i tabletki zamknięto w eleganckim, podwójnym opakowaniu.

Ceny:
Formule anti-âge extrême day (30ml + 30 tabletek): w sklepie internetowym: 190 euro, w Perfumeriach Quality: 855 zł.

Formule longévité cellulaire night (30ml + 30 tabletek): w sklepie internetowym: 180 euro, w Perfumeriach Quality: 810 zł.

Do kupienia w sklepie internetowym oraz w sieci perfumerii Quality

MO