Ulubione hotele gwiazd cz. 1

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 24-12-2012

Podróżując po świecie gwiazdy muszą się gdzieś zatrzymać. Nie może być to miejsce byle jakie. Postacie z pierwszych stron gazet mają określone standardy, poniżej których nie wypada im zejść. Często podczas służbowych albo prywatnych wyjazdów sieci hotelowe same oferują im noclegi w promocyjnej cenie albo pokrycie całościowych kosztów. W końcu goszczenie gwiazd to dodaje miejscu prestiżu.

Oto wybrane hotele, w których gwiazdy lubią się zatrzymywać.

Gansevoort Park Avenue, Nowy Jork / Kim Kardashian. Cena: od 8 tys. dolarów za noc

Podczas pobytu w Nowym Jorku, gdzie Kim kręciła kolejne odcinki reality show, zatrzymała się w apartamencie prezydenckim. To dwupoziomowy penthouse z oknami od podłogi do sufitu, tarasem, kominkami, jacuzzi i sauną.

[youtube]

[/youtube]


The Ritz-Carlton Laguna Niguel, Orange County / John Travolta. Cena: od 795 do 2,750 dolarów za noc

Od otwarcia w 1984 hotel wciąż przyciąga tłumy. Bywali tu nawet prezydenci USA. Do dyspozycji gości są m.in. 2 baseny, winnica, spa i restauracja. Apartamenty mają osobistych lokajów i całodobową obsługę dla VIP-ów.

[youtube]

[/youtube]


Kahala Hotel and Resort, Oahu / Justin Timberlake.Cena: od 2,5 tys. za noc

Kahala to najlepszy hotel w Oahu na Hawajach. Gwiazdy kochają go za jego klimat i cudowne widoki, jakie zapewnia lokalizacja kurortu. Apartamenty są eleganckie z drewnianymi meblami i podłogami. Gościom zapewnia się indywidualny transport z lotniska, darmowe zabiegi w spa i dostęp do prywatnej plaży.

[youtube]

[/youtube]

Langham Hotel, Londyn / Angelina Jolie. Cena: od 7 tys. dolarów za noc

Dziesiątki gwiazd wybrało już ten hotel podczas pobytu w Londynie. Nic dziwnego, ponieważ jest on symbolem luksusu i klasy na najwyższym poziomie. Wszystko należy tutaj do najwyższej kategorii: od zaplecza sportowego po gastronomiczne. Angelina Jolie korzystała z gustownie urządzonego apartamentu Infinity składającego się z 2 sypialni, garderoby, kuchni i łazienki.

[youtube]

[/youtube]

EM

  • Pn., 24-12-2012 Gość
    piekne..moj ulubiony jest w lodzi to nobohotel jak ktos nie byl niech zobaczy
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pn., 24-12-2012 Gość
    fajny ten co kardashianki wynajmują
    Odpowiedz Zgłoś