Ubiją interes na ciąży Kate?

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Sobota, 08-12-2012

To będzie temat na kolejne miesiące – dziecko Williama i Kate. Najpierw świat obiegła informacja o ciąży Kate, później o zakładach bukmacherskich. Na razie wygrali ci, którzy obstawili, że dziecko przyjdzie na świat w 2013 roku. Teraz zakładają się, jakiej będzie płci, jakie otrzyma ono imię i jaki będzie miało kolor włosów.

Patrząc po zakładach bukmacherskich, największą zagadką jest płeć dziecka. Około połowy obstawia, że urodzi się książę, pozostali, że księżniczka. Najmniej z nich spodziewa się u dziecka rudych włosów. Oczywiście najwięcej zakładów dotyczy imienia dla przyszłego monarchy. Regularnie pojawiają się imiona: Franciszka, Jan, Karol, Wiktoria oraz Jerzy.

Nie jest jednak powiedziane, że dziecko otrzyma właśnie któreś z tych imion. Niewykluczone, że, jeśli urodzi się dziewczynka, otrzyma ono imię Diana, po matce Williama. Gdyby narodził się chłopiec, mógłby otrzymać imię Filip – po mężu Elżbiety II, lub Karol – po jej synu, ostatecznie w grę wchodzi Harry – po słynącym ze skandali wnuku Elżbiety II.

Przedmiotem zakładów jest także ewentualna ciąża bliźniacza. Gdyby oceniać szansę jej wystąpienia na podstawie typów bukmacherów, prawdopodobieństwo wynosiłoby 8 do 1. Znaleźli się też tacy, którzy nie wykluczają pojawienia się trojaczków lub nawet czworaczków. Powód? Hospitalizacja księżnej i poranne nudności, o których donoszą brytyjskie media.

Pojawienie się ciąży bliźniaczej w brytyjskiej rodzinie królewskiej zdarzyłoby się po raz pierwszy. Kolejność przyjścia dzieci na świat miałaby wtedy niebagatelne znaczenie.

MM

  • Sob., 08-12-2012 Gość
    Bardzo współczuję tej dziewczynie. Ciąża i początkowe macierzyństwo to mega stresująca sytuacja a co dopiero, jak cały świat śledzi każde posunięcie. Nie można sobie nawet rzygać w spokoju!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 14-12-2012 kajtek
    SWietna para , duzo szczęscia.
    Odpowiedz Zgłoś