Twoja kawa na wakacjach z Nespresso Pixie

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Niedziela, 03-07-2011

Twoja kawa na wakacjach z Nespresso Pixie

Jeżeli w wakacje trudno Wam się rozstać z ulubioną, własnoręcznie zaparzaną kawą, a zabieranie ze sobą w podróż wielkiego i ciężkiego ekspresu przeczy wszelkim prawom zdrowego rozsądku, to na szczęście teraz pojawiło się sensowne rozwiązanie.

W ofercie Nespresso pojawił się bowiem maleńki jak myszka ekspres Pixie. To najmniejszy i najbardziej innowacyjny ekspres z gamy Nespresso. Dla jeszcze łatwiejszego transportu można się zaopatrzyć w specjalną torbę, w której można go bezpiecznie i wygodnie przewozić.

Ekspres nagrzewa się w 25 sekund, błyskawicznie parzy kawę z kapsułek – do wyboru jest mnóstwo rodzajów kaw espresso, smakowych, typu lungo i bezkofeinowych (m.in. Onirio, Cosi, Volluto, Livanto, Roma, Arpeggio, Dulsao do Brasil, Rosabaya de Colombia, Indriya from India, Finezzo Lungo, Vivalto Lungo, Fortissio Lungo, Decaffeinato, Decaffeinato Lungo, Decaffeinato Intenso).

Ekspres Pixie dostępny jest w kolorach Indigo, Titan, Red, Steel Blue, Aluminium i Lime. Wyposażony jest w zbiornik na wodę 0,7 l (automatyczne wykrywanie poziomu wody), pojemnik na 10 zużytych kapsułek, schowek na kabel zasilający. Jego moc to 1260 W, waga 3 kg, a wymiary 11,1 x 23,5 x 32,6 cm

Ceny:
- ekspres Pixie - 599 zł
- torba na ekspres Pixie - 330 zł

Do kupienia na stronie Nespresso.

Twoja kawa na wakacjach z Nespresso Pixie

AT

 • Pn., 04-07-2011 gość
  Jestem kawoszką, więc może się zastanowię nad tym ekspresem..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 04-07-2011 gość
  bez przesady torba prawie w cenie ekspresu???
  beznadziejnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-07-2011 magdasw25
  Ekspres fajny, godny uwagi i cena przystępna ale wartość torby jest powalająca!
  Odpowiedz Zgłoś