Tuttoluxo 6S Zepter

24 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 23-05-2009

Tuttoluxo 6S Zepter

Tuttoluxo to przyjazne środowisku, wielofunkcyjne urządzenie służące do utrzymywania czystości w najbliższym otoczeniu człowieka.

Jest łatwe w obsłudze, niewielkie, poręczne i lekkie. Wygląda jak mały odkurzacz, ale zakres jego działania jest znacznie szerszy, gwarantujący sterylną czystość sprzątanych powierzchni bez stosowania środków chemicznych. Jego ogromna moc ssąca eliminuje kurz i roztocza, w razie potrzeby wciąga rozlane płyny.

Dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji oczyszcza powietrze z alergenów, usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy, w suchych pomieszczeniach może służyć jako nawilżacz, możliwa jest także aromaterapia. Gorąca para wodna doskonale czyści i dezynfekuje wszelkie powierzchnie, nie pozostawia smug na lustrach i oknach, rozpuszcza nawet najtrwalszy brud z trudnodostępnych miejsc. Za pomocą specjalnego, profesjonalnego żelazka parowego prasuje i odświeża wszystkie materiały, jest niezastąpiony w prasowaniu i czyszczeniu zasłon, płaszczy, garniturów, a nawet tapicerki.

Cena urządzenia: do 9 000 zł

http://www.zepter.pl/

Tuttoluxo 6S Zepter


 

MO

 • Sob., 23-05-2009 gość
  oh gad!!! Taki odkurzacz to dobra rzecz!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 mars74
  bez sensu... za 2000 zł mozna mieć taki model tyle że innej firmy, nie od dziś wiadomo że ta firma robi sieczkę ludzia po to by kupowali coś o wartości 2000 zł za 9000 zł (to się nazywa ...)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 gość
  hahhaha następny bajer do wciskania naiwnym kasiastym.Szkoda że nie ma wbudowane fajki wodnej oraz szczoteczki do zębów,no i dlaczego jak inne produkty zeptera nie jest wykonany ze "Stali Kosmicznej?????????"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 gość
  gość (Sobota, 23-05-2009) napisał:  hahhaha następny bajer do wciskania naiwnym kasiastym.Szkoda że nie ma wbudowane fajki wodnej oraz szczoteczki do zębów,no i dlaczego jak inne produkty zeptera nie jest wykonany ze "Stali Kosmicznej?????????"


  Bo pierdoly o "stali kosmicznej" juz im samym sie znudzily. Klepali to taaak potwornie dlugo..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 gość
  vorverk to dopiero dziadostwo
  wieksezego nie widzialem i koles na prezentacji mi mowi ze to nie z chin a zkad z kosmosu zkosmosu to jest marza sprzedawcy a odkurzacz chinski na obudowie jest napisane ze chinski moze mi kolego napiszesz ze tylko obudowa jest chinska pozdrawiam naiwnych

  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 23-05-2009 gość z obcego kraju
  Bzdura i zawracanie glowy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-05-2009 gość
  Najbardziej krzyczą ci, których po prostu na takie coś nie stać...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-05-2009 gość

  Zgadza sie - i dlatego, niestety, prawie wszystko staram sie kupowac w innych krajach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-05-2009 gość
  TO SZANOWNY GOŚĆ NIE WIE, ZE PRADA, GUSSI, DIOR, VERSACE TEŻ MAJĄ SWJE FABRYKI W CHINACH? CHYBA WIDAĆ NEI MAMY POJĘCIA NA TEMAT EKONOMI, GOSPODARKI I ZASAD PRODUKCJI. WSPÓŁCZUJE, ALE CÓZ TACY ZAWSZE MAJA NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-05-2009 gość
  TO SZANOWNY GOŚĆ NIE WIE, ZE PRADA, GUCCI, DIOR, VERSACE TEŻ MAJĄ SWJE FABRYKI W CHINACH? CHYBA WIDAĆ NEI MAMY POJĘCIA NA TEMAT EKONOMI, GOSPODARKI I ZASAD PRODUKCJI. WSPÓŁCZUJE, ALE CÓZ TACY ZAWSZE MAJA NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3