Tusz Double Wear Zero-Smudge Estee Lauder

12 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 05-02-2008

Tusz Double Wear Zero-Smudge Estee Lauder Wymagania dotyczące kosmetyków rosną. Tusz ma nie tylko pogrubiać, wydłużać i podkręcać rzęsy, ale także być trwały i łatwy w zmywaniu. Za dużo wymagań? Skądże.

Najnowszy tusz marki Estee Lauder, Double Wear Zero-Smudge, wytrzymuje bez spływania i osypywania się do 15 godzin, a zmywa się ciepłą wodą i płynem do demakijażu. Siła utrzymywania się Double Wear pochodzi z inteligentnego połączenia wrażliwego na temperaturę kompleksu polimerów oraz składników tworzących miękką warstwę, które zapewniają rzęsom elastyczność i jednocześnie dają trwałość tuszu.

Ważna jest także szczoteczka. Ta w tuszu Double Wear Zero-Smudge jest mieszaniną krótkiego i długiego włosia – bo też rzęsy nie są jednakowej długości. Dzięki temu dokładnie pokrywa tuszem wszystkie rzęsy na całej ich długości.

Tusz nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Dostępny jest w kolorze czarnym oraz brązowym.

Cena: 100 zł

Kupisz w perfumeriach Estee Lauder.

Tusz Double Wear Zero-Smudge Estee Lauder

MWW

  • Pt., 13-11-2009 gość
    ten jest świetny. Kupiłam wczoraj w Sephorze w zestawie z serum do rzęs tej samej marki. Tusz naprawdę godny polecenia. Jeden z lepszych jakie miałam. Na 1 miejscu jednak była lancome fatale, którego już nie ma w perfumeriach.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 20-08-2010 gość
    okropny zapach, niestety
    Odpowiedz Zgłoś
1 2