Tu warto bywać: przebojowe Bubbleology w Warszawie

38 Komentarzy
11 Zdjęć
Piątek, 04-05-2012

Przy ul. Chmielnej 26 powstało nowe, soczyste miejsce na mapie Warszawy. Serwuje się tu całkowitą nowość - oryginalną tajwańską herbatę Bubble Tea. Ten kolorowy napój smakuje niecodziennie i podaje się go w przezroczystych kubkach. To najmodniejszy drink londyńskiego Soho! Teraz wreszcie w Polsce.

Czym dokładnie są serwowane tu Bubble Teas? To odświeżające smakowe herbaty mleczne i owocowe, które mogą być podawane na gorąco lub na zimno. W Bubble Tea znajdują się kuleczki tapioki, które zasysasz przez grubą rurkę. Ten niezwykły napój i przekąska w jednym jest naprawdę pyszny! Wstrząśnięte kuleczki tapioki, zwane także perełkami, tworzą na powierzchni Bubble Tea bąbelki. Zarówno w herbatach owocowych, jak i mlecznych jako podstawy używa się zielonej, czarnej, czerwonej lub białej herbaty, którą wzbogaca się naturalnymi dodatkami owocowymi.

Doskonałym smakiem Bubble Tea można delektować się dzięki profesjonalnym maszynom oraz wiedzy i doświadczeniu tutejszych bubblelogów… Warto podkreślić, że Bubbleology to też miejsce, gdzie na świat patrzy się z przymrużeniem oka. To swoiste laboratorium smaku.

Na stronie www.bubbleology.pl   czytamy:
„Od samego początku ta przepyszna sztuka kulinarna stała się jednocześnie nauką, w której proces przygotowania opiera się na ściśle wyznaczonych regułach, charakterystycznych dla instytutów naukowych lub szkół samurajów! Po długich i mozolnych badaniach oraz analizach (podczas których ciekła nam ślinka) chcieliśmy z dumą przedstawić Wam prawdziwą, oryginalną tajwańską Bubble Tea… tu w Warszawie!”

A na stronie kontaktowej natknąć się można na pytanie: „Co jest sensem życia? - To bardzo dobre pytanie – wpadnij do nas, a dołożymy wszelkich starań, żeby Ci to wytłumaczyć.

AWP

 • Sob., 12-05-2012 troloololool
  Bardzo polecam :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 13-05-2012 Gość
  http://queenolga.blogspot.com/

  Wchodźcie, obserwujcie, komentujcie, czytajcie, czujcie się jak u siebie ! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-05-2012 Gość
  http://queenolga.blogspot.com/
  WEJDŹ I ZOBACZ CO SIĘ NOSI!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-05-2012 Smakosz
  smakuje jak siki kota
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-05-2012 kwiatuszek
  Otworzyl sie kolejny lokal bubble tea w Warszawie - Boba Boba bubble tea na Dwrocu Centralnym- w galerii poludniowej. Bardzo fajny wystroj, ceny od 10-12 zl. Pyszne, prawdziwe bubble tea.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-07-2012 Wiki:*
  WOW widać że suuuper,a te napoje mmmmmm aż ślinka cieknie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-04-2013 Bezimienna
  bardzo oryginalny pomysł, może nie do codziennego picia, ale jako coś nowego, why not :) ciekawa oprawa, nowy smak, lokal równie intrygujący, jestem na tak ! ;-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-10-2013 laurix22
  pyszne to jest nie wszystkie smaki ale ogolnie bardzo dobre . gdy byłam w bubbleology pierwszy raz to piłam maraluje ktora była dla mnie za gorzka . w niedzielę pilam melon mleczny i był za słodki dla mnie . za to mango lub truskawka wyborne przepyszne . wiec dla osob które nie lubią za słodko i za gorzko to polecam np. mango lub truskawke !!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4