Tu warto bywać: przebojowe Bubbleology w Warszawie

38 Komentarzy
11 Zdjęć
Piątek, 04-05-2012

Przy ul. Chmielnej 26 powstało nowe, soczyste miejsce na mapie Warszawy. Serwuje się tu całkowitą nowość - oryginalną tajwańską herbatę Bubble Tea. Ten kolorowy napój smakuje niecodziennie i podaje się go w przezroczystych kubkach. To najmodniejszy drink londyńskiego Soho! Teraz wreszcie w Polsce.

Czym dokładnie są serwowane tu Bubble Teas? To odświeżające smakowe herbaty mleczne i owocowe, które mogą być podawane na gorąco lub na zimno. W Bubble Tea znajdują się kuleczki tapioki, które zasysasz przez grubą rurkę. Ten niezwykły napój i przekąska w jednym jest naprawdę pyszny! Wstrząśnięte kuleczki tapioki, zwane także perełkami, tworzą na powierzchni Bubble Tea bąbelki. Zarówno w herbatach owocowych, jak i mlecznych jako podstawy używa się zielonej, czarnej, czerwonej lub białej herbaty, którą wzbogaca się naturalnymi dodatkami owocowymi.

Doskonałym smakiem Bubble Tea można delektować się dzięki profesjonalnym maszynom oraz wiedzy i doświadczeniu tutejszych bubblelogów… Warto podkreślić, że Bubbleology to też miejsce, gdzie na świat patrzy się z przymrużeniem oka. To swoiste laboratorium smaku.

Na stronie www.bubbleology.pl   czytamy:
„Od samego początku ta przepyszna sztuka kulinarna stała się jednocześnie nauką, w której proces przygotowania opiera się na ściśle wyznaczonych regułach, charakterystycznych dla instytutów naukowych lub szkół samurajów! Po długich i mozolnych badaniach oraz analizach (podczas których ciekła nam ślinka) chcieliśmy z dumą przedstawić Wam prawdziwą, oryginalną tajwańską Bubble Tea… tu w Warszawie!”

A na stronie kontaktowej natknąć się można na pytanie: „Co jest sensem życia? - To bardzo dobre pytanie – wpadnij do nas, a dołożymy wszelkich starań, żeby Ci to wytłumaczyć.

AWP

 • Wt., 24-04-2012 ad1
  sama słodycz - niestety w negatywnym znaczeniu słowa
  sztuczne, mdłe i powoduje złe samopoczucie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-04-2012 ryba 89
  raz się skusiłam i nigdy więcej! FUJ!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-04-2012 Gość
  Napij się herbaty z bąbelkami to poznasz sens życia. Co za kretyn to pisał? Kreowanie kolejnego trendu dla mas aspirujących do lepszego towarzystwa. Barany będą kupować, a właściciel będzie pływał w kasie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-04-2012 Gość
  Najmodniejszy drink soho? Niezle. w Californi mozna to nabyc na kazdym rogu w byle jakiej budce. Jesli kogos to ciekawi to inna nazwa to Tea with boba. Boba sa to male kleiste kulki zrobiona z tapioki. Rewalacja!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-04-2012 Gość
  Tapioka w piciu?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-04-2012 Gość
  kas (Wt., 24-04-2012) napisał:

  szkoda ze jak zwykle Warszawa, a w innych miastach nie otwierają takich punktów . . .  w Krak są punkty tego w galeriach przynajmniej dwóch - ale spoko nic nie tracisz bo to nie jest smaczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-04-2012 Gość
  Gość (Śr., 25-04-2012) napisał:

  kas (Wt., 24-04-2012) napisał:

  szkoda ze jak zwykle Warszawa, a w innych miastach nie otwierają takich punktów . . .

  oooo dobrze wiedziec, zresztą wczesniejsze komentarze potwierdzają Twoją opinię :)  w Krak są punkty tego w galeriach przynajmniej dwóch - ale spoko nic nie tracisz bo to nie jest smaczne

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 26-04-2012 Bubbletea maniak
  Pierwszy lokal z bubble tea mozna bylo sprobowac na ul.Przeskok 2! Jest bardziej w stylu azjatyckim, cena 10zl. Pychotaaa! Bubbleology jest chyba bardziej pod europe, zatracil azjatycki styl, mniej oryginalne w moim odczuciu. 13zl. Generalnie to Warto sprobowac.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-04-2012 Gość
  Piłem w lokalu przy Przeskok 2 i odradzam!strasznie sztuczne(widziałem jak mi proszek pływa jeszcze), dziwnie "brudne" i zdecydowanie mało herbaty w herbacie. I strasznie się źle poczułem po wypiciu :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-04-2012 Gość
  Ja tam lubię u mnie w Australii codziennie pije
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4