Tu warto bywać: Moments Tasty Life (Warszawa)

7 Komentarzy
13 Zdjęć
Wtorek, 17-07-2012

Odkąd śniadanie modnie jest jeść poza domem, przybywa miejsc, które zaczynają się w tym specjalizować. Tak jest też w warszawskim Moments Tasty Life będącym połączeniem śniadaniowni, lunchowni i kawiarni. Napijecie się tu świeżo wyciskanych soków owocowych i warzywnych, uraczycie pyszną kawą, zjecie szybki lunch z tartą w roli głównej albo rozpoczniecie dzień śniadaniem (wieloziarniste bagietki i croissanty serwowane z czekoladowymi spreadami, dżemami, jogurty z owcami, orzechami i płatkami). Większość produktów dostępnych w Moments Tasty Life pochodzi z małych manufaktur albo od lokalnych dostawców.

Na ponad 150 m2 mieszczą się 3 poziomy, w tym przeszklona antresola. W środku jest przestronnie i przyjemnie, wnętrze ocieplają dębowe meble i kameralne stoliki. Jeśli wybieracie się tu z grupą znajomych, warto usiąść przy dużym stole, który pomieści 16 osób. Ma on zapraszać do wspólnego biesiadowania i celebracji chwil spędzonych z przyjaciółmi.

http://www.tastylife.pl/

EM

 • Wt., 17-07-2012 Wiedenka
  Sniadanie ,w Warszawie czemu nie.?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2012 Dziunia
  Miłe zaproszenie. Będę jutro
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-07-2012 Jestem lepszy od was wszystkich
  Co to za miejsce gdzie mnie jeszcze nie było?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-07-2012 Zachwycona
  Byłam, bywam i będę! Cudowne miejsce.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2012 Kluczyk
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2012 MAGICCOLOR
  Polecam druk cyfrowy MAGICCOLOR.
  Druk ulotek, plakatów, zdjęć, prac dyplomowych. Zapraszamy do punktu druku w Katowicach.
  http://www.magiccolor.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-07-2012 Meszka
  Jedzenie jedzeniem mam nadzieje na większa oferte, moze jakies ciekawe sałatki, wystój wystrojem, ale jaka tam jest muzyka! W ciagu godziny spedzonej było jak na moje ucho: Sigur Ros, Arcade Fire, Cocorosie, Vampire Weekend i duzo innych super kawałków o których nazwe miałam ochote zapytac! A tak duzo lokali zupełnie zapomina o dobrej muzyce puszczajc zwykłe radio. Brawo!
  Odpowiedz Zgłoś