Trendy: nosidełka dla dzieci Wallaboo

8 Komentarzy
6 Zdjęć
Poniedziałek, 14-11-2011

Kiedyś do transportu dziecka wystarczał wózek, dziś wybór jest większy, a na rynku i wśród wyborów młodych matek królują chusty i nosidełka.

Choć nie jesteś kangurem ani żadnym innym torbaczem, to specjaliści zgodnie twierdzą, że dziecko rozwija się i buduje więź lepiej, gdy jest bliżej rodzica – razem, a nie obok. Podobno dzięki maluchy mniej płaczą, łatwiej zasypiają, szybciej i lepiej się rozwijają. A z nieco bardziej „egoistycznych” pobudek, przywiązanie dziecka do siebie jest o wiele wygodniejsze niż walka z wózkiem na wysokich krawężnikach czy schodach bez podjazdu, więc wyjście do sklepu, czy urzędu z dzieckiem nie będzie już problemem. Poza tym dobrze dobrane nosidełko odciąży ramiona i kręgosłup

Wśród wielu propozycji na rynku sporą popularnością cieszą się nosidełka holenderskiej firmy Wallaboo. Wykonane są z bawełny lub eko zamszu, nie trzeba ich wiązać ani owijać – są wygodne i bezpieczne, a do tego całkiem ładne. Pozwala na noszenie malucha w 3 pozycjach (leżącej, siedzącej, aktywnej) i dyskretne karmienie piersią bez wyjmowania go z nosidła.

Cena: 259 zł. Do kupienia w sklepie babymama.pl.

AWP

 • Pn., 14-11-2011 Iga Inka Ore-Ofe
  Torby sa rewelacyjne, sama nosilam swojego synka kilka miesiecy w taki sposob. Jest to duzo lepsze rozwiazanie kiedy musisz cos szybko zalatwic i pomimo ze w kraju w ktorym mieszkam nie ma problemow z podjazadmi dla wozkow i windami to i tak wolalam torbe.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-11-2011 xxx
  "maluchy mniej płaczą, łatwiej zasypiają" -->tak racja szybciej zaśnie bo jest podduszane w tego typu chustach....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-11-2011 foka
  dokladnie,noszenie dzieci w takich chustach nie jest bezpieczne,bo przyciskaja brode do kaltki piersiowej i moga sie udysic,byly juz takie przypadki,nie polecam,
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-11-2011 Nino
  Zapraszam na www.ninoshop.pl
  Tam też są fajne rzeczy dla maluchów
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-11-2011 Ruda
  Nino (Wt., 15-11-2011) napisał:

  Zapraszam na www.ninoshop.pl

  Tam też są fajne rzeczy dla maluchów  Byłam na stronie, naprawdę fajna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-11-2011 Iza
  Nie mam zaufania do nowych sklepów, kupuję tylko w tych sprawdzonych już

  Ruda (Wt., 15-11-2011) napisał:

  Nino (Wt., 15-11-2011) napisał:

  Zapraszam na www.ninoshop.pl


  Tam też są fajne rzeczy dla maluchów

  Byłam na stronie, naprawdę fajna

  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-03-2013 Lena
  Taaaak. Mogą udusić się w niewłaściwej pozycji w łóżeczku, wypaść z rąk, wózka i utopić się w kąpieli.
  Ręce opadają.. Jak się czyta takie bzdury. Kobiety na całym świecie przed wynalezieniem wózków i do tej pory na bliskim, dalekim wschodzie, Indonezjii, Ameryce Pd nosiły i noszą tak dzieci. Ale jak nasza patologia wrzuci dziecko do husty i nie zainteresuje się, że maluszek jest wygięty, ma zsłonięte drogi oddechowe to nic dziwnego, że maluch się udusi! Chusta nie zwalnia z dbania i odpowiedzialności! Dziecka też kąpać nie będziesz, bo jak je zostawisz bez nadzoru to się utopi? Każda mama powinna mieć przynajmniej jedną chustę, żeby zobaczyć jak cudownie mieć malucha blisko serca, jak łatwo się funkcjonuje- gotowanie, manicure u kosmetyczki, zakupy, czy kawa z przyjaciółką.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-06-2013 miśka
  chusty i nosidła to super sprawa i fajne rozwiązanie . nosiłam całą trójkę
  ja znalazłam nasze chusty tutaj
  https://www.facebook.com/BabyHe…
  Odpowiedz Zgłoś