Torebki Vuitton sióstr Radwańskich

73 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 10-09-2007

Torebki Vuitton sióstr Radwańskich

Niedawny sukces na korcie Agnieszka Radwańska postanowiła uczcić wraz z siostrą – kupując sobie torebki prestiżowej marki Louis Vuitton.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Niestety, modele, które wybrały siostry, to linie w Polsce bardzo zdeprecjonowane z uwagi na liczne podróbki, oferowane na serwisach aukcyjnych i w sklepach na targowiskach. Zarówno linia Monogram Canvas, jak i Monogram Multicolor jest bardzo rozpoznawalna – ale raczej jako coś, co się kupiło na straganie za 100 zł. Fakt, że torebki sióstr Radwańskich kosztowały $1 100 (około 3 000 zł) oraz $1 440 (około 4 000 zł), niczego nie zmienia.

Poza tym, same siostry w wywiadzie dla jednego z dzienników podają swoje ulubione marki ubrań – Tommy Hilfiger, Calvin Klein i Adidas. Do ubrań tych marek, młodzieżowych, w stylu stricte sportowym lub smart casual, lepiej pasowałyby torebki z linii Damier Azur lub Denim.

Torebki Vuitton sióstr Radwańskich

Torebki Vuitton sióstr Radwańskich

AMG

 • Pt., 09-01-2009 gość
  KOSZMAR!!Mogły je kupić na rynku po 20 zł po co wydawać tysiące?? Żenada.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-01-2009 odliczam minuty do delete
  Radwańskie mają kasę. Mogą sobie pozwolić na takie torby. Nie mogę czytać tych waszych bzdur, gdzie piszecie, że to podróbki, żal. Są dobrymi tenisistkami chyba to jest najważniejsze, a nie to jak się ubrały i czy dobrze dopasowały torebkę. Na szczęście Agnieszka z pewnością nie czyta luxlux:) Jednym słowem artykuł jest totalną klapą. Jak można pisać o znakomitych sportowcach na portalu zajmującym się modą i pseudo gwiazdkami typu Frytka czy Jola Rutowicz.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-06-2012 anka
  ale naprawde zenada,mogły te pieniadze przekazac chorym dzieciom ,puste babsztyle brzydkie
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 4 5 6 7 8