Torebka dnia: Vegan Queen

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 22-04-2008

Torebka dnia: Vegan Queen Marka Vegan Queen dołącza do grona kreatorów mody, którzy ekologiczną filozofię wcielają do naszej szafy. Mieszanie troski o planetę z luksusowymi dobrami budzi spore kontrowersje, ale nie traci na popularności. Jedni kupują ze względu na ideologię, inni z czysto estetyczny względów, jeszcze inni, żeby dobrze się poczuć. Bez względu na pobudki moda eco coraz wyraźniej zawłaszcza kolejne sezony.

Wielbicielkom dużych i wygodnych toreb, które rozważają przejście na przyjazny środowisku trend, proponuję stylową i niebanalną Hobo Bag. Dodatek pochodzi z kolekcji Vegan Queen i jest jednym z jej największych modeli. Miękka eco skóra układa się w trójkolorową, dokładnie przemyślaną kompozycję. Wyokrąglony kształt podkreślają dodatkowo spinające całość paski, które płynnie przechodzą w wygodne uchwyty. Subtelne okucia razem z dużym medalionem marki na przodzie oraz ozdobna faktura materiału dodają szyku i elegancji.

Cena: $1 095, czyli około 2 360 zł
Kupisz w internetowym butiku Vegan Queen.

Torebka dnia: Vegan Queen

Torebka dnia: Vegan Queen

AW

 • Wt., 22-04-2008 cherri
  To nie jest to co lubię... wyciskanych wzorków nie toleruję u Vuittona, a na tej eco skórze to po prostu tragedia...i choc uwielbiam ogromniaste torby , tej nie polubiłam :<
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-04-2008 gość
  a modelka cierpi na cellulitis !!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 29-04-2008 misa
  podoba mi się bardzo i nawet nie drogo! :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2