Torebka dnia: Jimmy Choo Lindsay Lohan

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 03-08-2007

Torebka dnia: Jimmy Choo Lindsay Lohan Cokolwiek nie sądzić o wybrykach Lindsay Lohan, trzeba przyznać, że nadal czasem wygląda dobrze, choć niestety coraz częściej widać po niej oznaki szalonego trybu życia.

Według plotkarskiej prasy utracjuszka Lindsay wydaje ponad milion dolarów rocznie na ubrania i akcesoria, i to pomimo tego, że wiele domów mody wysyła jej swoje produkty za darmo. Wykonana z błyszczącej skóry z zamszowymi wstawkami torebka Mahala to jeden z najpopularniejszych modeli Jimmy Choo. Jest to pojemna, praktyczna torba na co dzień. Dostępna w kolorze czarnym, koniakowym i fioletowym.

Cena: 875 funtów czyli niemal 5 000 zł

Do kupienia w internetowym sklepie firmowym. Sklep wysyła do Polski.

Torebka dnia: Jimmy Choo Lindsay Lohan

AT

 • Pt., 03-08-2007 MichaelC
  To niebieskie jest paskudne! Ale czrna torebka całkiem elegancka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 LiZZy
  Podoba mi się, jednak wolałabym ją bez loga na przodzie... po prostu mi ono nie pasuje;] Bardzo fajna torba, szczególnie w kolorze w jakim ma ją Lindsay, pomijając, iż bardziej przypomina mi to szafir, granat, indygo...cokolwiek, byle nie fiolet!!! :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 mexx
  Jimmy Choo to nic specialnego,jako kreator,uwazam ze i tak wszyscy zdzieraja za d&g oraz Louis Vuitton,sa pewne kryteria ktore sie powtarzaja,i niestety nic nowego,lasocka tez takie trzaskala,ale nie ma dobrze brzmiacego nazwiska i kicha,tak samo jak buty dokiedy byla to limited edition alki slupsk,to byla kicha ,a jak sie nazwa na gino rossi zmienila to sa w kazdym butiku Diseldorfie.Kazde badziewie z dobrym tytulem sie sprzeda,i odwrotnie,wystarczy potroic kase na lans,a potem to wrzucic w cene,tylko ze to trzeba umiec.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 mexx
  A o to przyklad,ponizej torebka ginno rossi,typowa seria kostiumowa,w zyciu by nikt jej nie zauwazyl gdyba sie dalej alka slupsk nazywala.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 mexx
  I jeszcze jedno: oto pierwsze z brzegu buty od Rylki i alki slupsk,wyobrazcie sobie ze nie ma na nich sygnatury ze to polskie badziewie,i pokazuja sie na luxlux.Wszyscy by wzdychali a to kosztuje w przeliczeniu po35 euro za pare.pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 joannah
  bardzo ładna i porządnie zrobiona :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 izusia
  muszę przyznać,że fajna torebka,najlepiej wygląda w czarnym kolorze ale i fiolet jest niczego sobie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 gość
  LiZZy (Piątek, 03-08-2007) napisał:  Podoba mi się, jednak wolałabym ją bez loga na przodzie... po prostu mi ono nie pasuje;] Bardzo fajna torba, szczególnie w kolorze w jakim ma ją Lindsay, pomijając, iż bardziej przypomina mi to szafir, granat, indygo...cokolwiek, byle nie fiolet!!! :-)


  ty ma na prawde spaczony gust..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 annysia
  niebieska fatalna. ale czarna też mnie nie zachwyca
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-08-2007 Serena
  niebieska nie do przyjęcia. Czarna ujdzie.;D
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3