Top 5 – karnawałowe eksperymenty z kolorem w makijażu

-2 Komentarze
27 Zdjęć
Czwartek, 27-12-2012

Nawet miłośniczki naturalnego piękna i stonowanych makijaży przyznają, że w Karnawale można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. W tym roku modne są odcienie srebra, kolory ziemi w perłowych tonach, drobinki i mocno lśniące brokaty lub zamiast tego odcienie intensywnie neonowe. Jednak kolor to nie wszystko, bo warto zadbać też o odpowiednie przygotowanie cery, by makijaż mógł przetrwać całonocną imprezę. Oto propozycje godne umieszczenia w luksusowej kosmetyczce!

Bobbi Brown, Caviar & Oyster Collection (Cena: od 70 zł)

Kolory kawioru i ostryg ukryte w tej kolekcji to pretekst do łączenia różnych tekstur i wykończeń. W tej kolekcji znalazły się przepięknie wyglądające: Caviar & Oyster Palette (Cena: 355 zł), Shimmer Nail Polish w kolorze Black Pearl (Cena: 70 zł), Dual-Ended Macara (Cena: 105 zł), Lip Gloss w kolorach Pink Oyster i Black Pearl (Cena: 105 zł), Brightening Lip Gloss w kolorach Moonlight Pearl i White (Cena: 105 zł) oraz High Shimmer Lip Gloss w kolorze Oyster (Cena: 115 zł).

www.bobbibrown.pl


Les Essentiels de Chanel (Ceny: od 107 zł)

Wszak to kolekcja jesienna i wspominaliśmy już o niej, to proponowane tu kolory idealnie wpisują się w karnawałowe trendy, więc jeżeli już się zaopatrzyłyście – chwała Wam, a jeżeli nie to koniecznie przyjrzyjcie się bajecznym odcieniom srebra i złota. A w całej kolekcji: pojedyncze cienie Ombre Esentielle 93 Complice, 94 Éclaire, 95 Furtif, 97 Infini, 98 Noir (Cena: 131 zł), poczwórne cienie Les 4 Ombres 38 Premier Regard (Cena: 228 zł), konturówka do oczu Stylo Yeux Waterproof 87 Silver Light i 88 Noir Intense (Cena: 109 zł), puder Lumiere D’Artifices (Cena: 272 zł), róż do policzków Joues Contraste 72 Rose Initiale (Cena: 180 zł), pomadka Rouge Coco 45 Caractere (Cena: 143 zł), pomadka Rouge Coco Shine 73 Chic i 74 Parfait (Cena: 143 zł), kredka do ust Le Crayon Levres 54 Amrante (Cena: 102 zł), błyszczyk Rouge Allure Extrait de Gloss 67 Caprice i 68 Troublant (Cena: 148 zł), błyszczyk Levres Scintillantes 297 Sweet Beige (Cena: 124 zł), lakier do paznokci Vernis a Ongles 59 Frenzy, 561 Suspiscious i 563 Vertigo (Cena: 107 zł).

www.chanel.com


Make Up For Ever, Holodiam (Ceny: od 79 zł)

Czasami drobiazg taki jak sztuczne rzęsy w kolorze złota, czy brokatowy puder zastąpi nawet bardzo wymyślny makijaż. Karnawałowe propozycje marki Make Up For Ever to zestaw brokatowych sztucznych rzęs do wielokrotnego użytku z klejem (Cena: 79 zł), Holodiam Powder (Cena: 105 z) i paleta 8 cieni Smoky Eye Palette w wersji Holodiam (Cena: 175 zł).

www.makeupforever.comSephora, kolekcja karnawałowa (Ceny: od 39 zł)

Niektóre panie lubią mieć duży wybór i wszystkie możliwości w jednym – ich uwadze polecamy kolekcjonerską edycję palety do makijażu Colour Pop-Up Store ze 148 kolorami (Cena: 189 zł), perłowe cienie Outrageous Prisma Chrome (Cena: 55 zł) i Eyeliner Patch, czyli naklejane kreski zamiast eyelinera (Cena: 39 zł).

www.sephora.pl


Douglas, palety do makijażu (Ceny: od 39 zł)

Multipalety to gratka nie tylko dla profesjonalistów. Oczywiście można zdobyć takie, w których mieszczą się nawet pudry, podkłady, czy tusz do rzęs – te sprawdzają się szczególnie podczas wyjazdów, ale do domowego użytku warto postawić na takie, w których mieszczą się przede wszystkim cienie i pomadko-błyszczyki, oraz ewentualnie róże do policzków. Na zdjęciach Fantastic Beauty Complete Beauty Case Classic Black (Cena: 179 zł), Beauty Sophisticate Pro Makeup Case HoneySuckle (Cena: 139 zł), Pro Baked & Brilliant (Cena: 69 zł) i Pro Beauty Balance (Cena: 39 zł).

www.douglas.pl


AG