Top 10. Luksusowe kierunki w sezonie 2013

2 Komentarze
Piątek, 12-04-2013

Aby zarezerwować wakacje w dobrej lokalizacji, warto się pospieszyć. Wolne miejsca w najpopularniejszych hotelach niestety się kończą, a rozpoczęcie sezonu za pasem. Dokąd warto się wybrać w tym roku? Mimo że krajom basenu Morza Śródziemnego nie da się odmówić uroku, w najbliższych miesiącach w dziedzinie turystyki luksusowej królować ma kontynent azjatycki. Specjalizujące się w luksusowych podróżach biuro Peregrine Reserve wskazało 10 najpopularniejszych kierunków na bieżący rok. Oto one.

Indie

Indie

Indie ostatnio, z powodu ataków na kobiety, nie cieszą się dobrą opinią. Mimo to kraj jest najlepszym miejscem do podziwiania wschodu słońca nad Himalajami. Indie oczami turysty to istna feeria barw, majestatyczne miejsca i krajobrazy oraz jedyna w swoim rodzaju regionalna kuchnia.

  • Sob., 20-04-2013 joko
    Długo zastanawiałam się nad kierunkiem tegorocznych wakacji, ale w końcu zdecydowałam się na Indie. Zawsze chciałam zobaczyć ten kraj. Przeglądnęłam kilka ofert wycieczek objazdowych, ale chyba w końcu zdecyduję się na Alfę. Zobaczymy, liczę, że będzie to udany wyjazd.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 30-04-2013 Kris
    Indie to chyba już od ładnych kilku sezonów są na topie. Na pewno na mojej top liście są. Jeśli mam być szczery, przejrzałem sporo ofert biur podróży i wycieczek organizowanych właśnie do Indii moim zdaniem najlepiej wypada wycieczka "Pięć pereł Indii", z Almaturu.
    Odpowiedz Zgłoś