Tom Ford idolem Jaya-Z

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Czwartek, 11-07-2013

Kultowy projektant, który od kilku sezonów znów z powodzeniem pokazuje kolekcje damskie, ma ostatnio świetną passę. Na tygodniu mody w Londynie zebrał świetne recenzje spektakularną kolekcją na sezon jesień/zima 2013/2014. Krytycy zachwycali się tym, jak Ford umiejętnie balansuje na granicy kiczu, łącząc w kolekcji elementy pop artu, komiksu i mangi.

W życiu osobistym też mu się szczęści. Niedawno adoptował synka Alexandra z wieloletnim partnerem Richardem Buckleyem. Teraz hołd piosenką składa mu Jay-Z. Utworu "Tom Ford" można posłuchać na nowej płycie rapera zatytułowanej "Magna Carta Holy Grail".

Niestety z tekstu piosenki nie dowiadujemy się o projektancie zbyt wiele. "Tom Ford" to dla Jaya-Z świetny przerywnik w refrenie: symbol klasy i luksusu. To nie pierwszy raz, gdy projektant inspiruje muzyków. W tym roku zaprojektował garnitury dla Justina Timberlake'a na trasę koncertową promującą płytę "The 20/20 Experience".

Ale Ford nie jest jedynym idolem gwiazd muzyki. Karl Lagerfeld wystąpił ze Snoop Doggiem w utworze francuskiego DJ-a Jean-Rocha, a o modowym biznesmenie Bernard Arnault śpiewał  Soulja Boy. Czekamy na dalsze współprace!

[youtube]

[/youtube]

AK

Tom Ford idolem Jaya-Z

Tom Ford idolem Jaya-Z

  • Tom Ford idolem Jaya-Z
  • Tom Ford idolem Jaya-Z
  • Tom Ford idolem Jaya-Z
  • Tom Ford idolem Jaya-Z
  • Niedz., 14-07-2013 Gość
    Bo Tom Ford to swietny projektant i bardzo sexowny mezczyzna.
    Odpowiedz Zgłoś