Tanie przeloty na zakupy

7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 11-01-2010

Tanie przeloty na zakupy

W styczniu główne stolice europejskie ogarnia szaleństwo zakupów. Nic dziwnego skoro niektóre towary można wówczas kupić na wyprzedażach aż do 90% taniej.

Biorąc pod uwagę specjalne, niskie ceny przelotów w obie strony może się okazać, że podróż na zakupy do Londynu, Paryża czy Rzymu nie okaże się wiele droższa od odwiedzin pobliskiej galerii.

Najwcześniej wyprzedaż swojego asortymentu rozpoczęły sklepy w Londynie. Szaleństwo zakupów rozpoczęło się tam już 26 grudnia, czyli w tzw. Boxing Day. Obniżki potrwają do końca stycznia i można ich szukać zarówno w najbardziej prestiżowych domach handlowych – Harrods czy Selfridges, jak i w innych galeriach handlowych, których nie brakuje w Londynie.

Przelot w obie strony z wrocławskiego lotniska nad Tamizę to koszt około 250 zł

Paryż kusi między innymi domami handlowymi Samaritaine, Printemps czy 10-piętrową Galeries Lafayette gdzie znajdziemy wyjątkowe kreacje znanych projektantów mody. Towary mniej znanych projektantów znajdziemy w mniejszych sklepikach dalej od centrum, np. w czternastej dzielnicy. By nie błądzić w poszukiwaniu okazji warto zaopatrzyć się w specjalny przewodnik po sklepach paryskich „Paris Shopping Book 2010”. Warto również pamiętać, że w wielu sklepach dla obcokrajowców z Unii Europejskiej przewidziane jest dodatkowe 12% rabatu.

Wyprzedaże nad Sekwaną potrwają do 10 lutego. Koszt przelotu z Wrocławia w obie strony w wybranych terminach to zaledwie 100 zł

Wiele do zaoferowania mają także sprzedawcy w Rzymie i w Barcelonie. W Hiszpanii wyprzedaże nazywane są rabajas i w licznych outletach można znaleźć modne ubrania znanych marek nawet za kilka euro.

Najtańsze połączenia z Wrocławia w obie strony w styczniu kosztują około 100 zł z Rzymem i około 250 zł z Barceloną.

Szczegóły dotyczące połączeń ze wspomnianymi miastami można znaleźć na stronie lotniska we Wrocławiu lub na stronach przewoźników Ryanair oraz WizzAir.

Tanie przeloty na zakupy

Tanie przeloty na zakupy

AWP

 • Pn., 11-01-2010 gość
  I gdzie ten kryzys ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  TE CENY LOTOW KTORE PODANO TO BREDNIE. MOZE RAJANER ALE CO TO MA DO LUKSUSU ? PO DRUGIE CIEKAWE GDZIE MOZNA SCHOWAC POTEM TE ZAKUPY Z LONDYNU JAK ZA BAGAZ SIE JUZ TAM SLONO PLACI
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  zima taka ze i tak zaden samolot nie wyleci :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  a to dobre,,,rabajas (lol)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  Nie wazne czym lecisz wazne ze kupisz dolce&gabbana za 40L, a bagaz masz w ryanair w cenie biletu podreczny czyli 10kg:)wiec troche sie zmiesci czyż nie??
  gość (Poniedziałek, 11-01-2010) napisał:  TE CENY LOTOW KTORE PODANO TO BREDNIE. MOZE RAJANER ALE CO TO MA DO LUKSUSU ? PO DRUGIE CIEKAWE GDZIE MOZNA SCHOWAC POTEM TE ZAKUPY Z LONDYNU JAK ZA BAGAZ SIE JUZ TAM SLONO PLACI

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  w Berlinie najlepsze zakupy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  wyprzedaże w hiszpanii to rebajas a nie rabajas, ignoranci...
  Odpowiedz Zgłoś