Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo

0 Komentarzy
4 Zdjęcia
Niedziela, 28-04-2013

Im bliżej lata, tym bardziej zmieniają się priorytety. Przeprowadzone wśród pracujących Brytyjek badanie wykazało, że w tym czasie za szczupłą sylwetkę oddałyby one wiele.

Aż 35 proc. Brytyjek, mając do wyboru podwyżkę rocznego wynagrodzenia o tysiąc funtów i utratę wagi, wybrałyby to drugie. Prawie co dziesiąta kobieta, gdyby miała pewność, że schudnie szybko i bez wysiłku, byłaby skłonna nawet oddać taką kwotę z obecnego wynagrodzenia.

Respondentki przyznawały, że rezygnacja z części pieniędzy ma sens, bo przecież diety i karnety na siłownię także są kosztowne. Przekonująca byłaby dla nich gwarancja utraty wagi, której w ich mniemaniu widocznie nie zapewniają ani zmienione nawyki żywieniowe, ani ćwiczenia.

Badanie przeprowadziło biuro podróży Holiday Place, chcąc sprawdzić, jak bardzo Brytyjki cenią wakacyjny czas i jak duże znaczenie ma dla nich dobry wygląd na plaży. Wyniki okazały się jednak zaskakujące i raczej nikt nie spodziewał się ich w dobie kryzysu.

Wiele pań widać nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że utrata zbędnych kilogramów zależy od ich silnej woli. - Odchudzanie to nie sprint. Szybkie, restrykcyjne diety dają krótkotrwałe efekty, a często rujnują zdrowie – ostrzegała w wywiadzie z LuxLux.pl Urszula Mijakoska, pierwszy diet coach w Polsce.

Czytaj też: Nowa dieta Brytyjczyków przebije Dukana?

MM

Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo

Brytyjki chciałyby chudnąć szybko i bez wysiłku. Oddałyby za to nawet część swojego wynagrodzenia

  • Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo
  • Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo
  • Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo
  • Szczupła sylwetka ważniejsza niż bogactwo