Supreme Maintenance - Youth Serum Dr Sebagh

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 16-04-2009

Supreme Maintenance - Youth Serum Dr Sebagh

Jean Louis Sebagh to jedno z ważniejszych nazwisk współczesnej medycyny estetycznej. Na liście jego klientów znajdują się między innymi Madonna, Elle Macpherson i Cindy Crawford, które są doskonałym dowodem skuteczności marki Dr Sebagh.

Z połączenia wiedzy, doświadczenia i osiągnięć najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologii powstała autorska linia dermokosmetyków o niezwykle wysokiej skuteczności. Efektywna i zaawansowana gama preparatów o wysokim stężeniu witamin i minerałów to silna broń w walce przeciw starzeniu się skóry.

Supreme Maintenance - Youth Serum to kosmetyk z najwyższą możliwą koncentracją dziesięciu idealnie ze sobą współdziałających składników aktywnych. Serum w widoczny i odczuwalny sposób poprawia elastyczność skóry i przywraca jej zdrowy wygląd. Produkt zawiera między innymi kwas hialuronowy, witaminę C i molekułę młodości – resveratrol, silny antyoksydant, który skutecznie chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Serum wspomaga odnowę komórkową, minimalizuje skutki przedwczesnego starzenia się skóry, zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami środowiska, poprawia napięcie i elastyczność skóry, wspomaga produkcję kolagenu, nawilża, wygładza i odświeża.

Cena: 1 300 zł

Kupisz w NeoPerfumerii GaliLu, również w jej sklepie internetowym.

Supreme Maintenance - Youth Serum Dr Sebagh

AW