Stacja pogodowa Oregon Scientific

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 12-04-2010

Stacja pogodowa Oregon Scientific

Niewielka, domowa stacja pogodowa to doskonały gadżet dla tych, którym nie wystarczają ogólne, często nietrafne prognozy telewizyjne.

Oprócz dokładnej temperatury i czasu, mierzy także wilgotność oraz przedstawia prognozę pogody na najbliższe 12 godzin. Dane są czytelne dla każdego, wyświetlane są za pomocą ikon graficznych. Co istotne dla osób dbających o środowisko, zgodnie z trendem ekologicznym urządzenie korzysta jedynie z jednej małej baterii AAA połączonej z odnawialnym źródłem zasilania, jakim jest mały panel solarny.

Cena: 350 zł

Do kupienia w sieci sklepów Zibi w całej Polsce

http://www.zibi.pl

MO

 • Pn., 12-04-2010 gość
  ja ogladam meteo i wiem jaka jest pogoda
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-04-2010 gość
  moja mama jest uzależniona od takiego badziewia, ale prawdę mówiąc to jest bardzo zawodne, za oknem pada a na tym ekranie, że świeci słńce i zero opadów...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-04-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 12-04-2010) napisał:  moja mama jest uzależniona od takiego badziewia, ale prawdę mówiąc to jest bardzo zawodne, za oknem pada a na tym ekranie, że świeci słńce i zero opadów...


  moze patrzylas na prognoze a nie pogode aktualna?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-03-2011 gość
  mam stację Forecaster z hihawy to jest dopiero kombos. Ma duzo więcej funkcji niż ta, bo ciśnienie. wilgotność, fazy księżyca, czas na świecie, kalendarz.
  Odpowiedz Zgłoś