Spotkanie z mistrzami fotografii na FotoArtFestival

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 06-09-2011

Spotkanie z mistrzami fotografii na FotoArtFestival

W październiku w ramach czwartej edycji FotoArtFestival, po raz pierwszy w Polsce, zostaną zaprezentowane prace światowej sławy artystów fotografików.

FotoArtFestival to międzynarodowy przegląd fotografii polskiej i zagranicznej. W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło dwudziestu jeden artystów z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Europy, Azji oraz z Bliskiego Wschodu. Najważniejszym wydarzeniem tegorocznego festiwalu będzie dwudniowy „Maraton Autorski”, podczas którego odbędą się wykłady i dyskusje z udziałem gwiazd i publiczności. Można będzie obejrzeć także zbiorową wystawę  „FotoOpen”, w której udział jest otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na wiek oraz posiadane doświadczenie w dziedzinie fotografii. Daje ona szanse amatorom fotografowania na zaprezentowanie swoich zdjęć na międzynarodowym forum, a autor najciekawszych prac otrzyma możliwość zorganizowania indywidualnej wystawy. W programie festiwalu organizatorzy przewidzieli także warsztaty fotograficzne, a w ramach „Przeglądu Portfolio” - spotkania debiutantów z gwiazdami festiwalu.

FotoArtFestival 2011 odbędzie się w dniach 14-30 października w Bielsko-Białej. Jego organizatorem jest Fundacja Centrum Fotografii oraz Gmina Bielsko-Biała i Muzeum Zamek w Bielsku-Białej. Honorowy patronat na festiwalem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski oraz Polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej.

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie: www.fotoartfestival.com

Spotkanie z mistrzami fotografii na FotoArtFestival

Spotkanie z mistrzami fotografii na FotoArtFestival

MJ