Sposób na kryzys: Lufthansa promuje odnowioną pierwszą klasę

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 18-11-2011

Gdzie najlepiej szukać pieniędzy podczas kryzysu? Oczywiście u najbogatszych. Na taki pomysł wpadła między innymi Lufthansa, która podobnie jak inne linie lotnicze odnotowała spadki w zyskach w ciągu ostatniego roku. Odnowiona pierwsza klasa to pomysł na przyciągnięcie nowych, zamożnych klientów szczególnie z Azji. Boeing 747-400 został wyposażony w bardziej przestronne sekcje, które zamiast 16 pomieszczą tylko 8 pasażerów. Dzięki specjalnie wydłużonym siedzeniom mogą służyć jako łóżka, które specjalne umiejscowione przy trzech oknach dadzą jeszcze większy komfort i wygodę podczas długich lotów.

MB

 • Sob., 19-11-2011 Gość
  Polatałbym sobie w takich warunkach, normalna ekonomiczna jest niewygodna, zwlaszcza jak się leci daleko, albo dla starszych osob
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-11-2011 Gość
  lot do anglii poprosze 8 osob z rabatem...hehehe
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-11-2011 Gość
  ja oddam ten fotelik obok jak będę na kozetce obok spać ostatnie 9 godzin w samolocie z helsinek do usa były masakrą! nogi nie długo na uszach trzeba będzie zaczepiać bo tak ciasno! nie mówię już o przechodzeniu to toalet dwie osoby się poprostu w przejsciu nie mieszczą a ja nie jestem szeroki wręcz przeciwnie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-11-2011 Gość
  fajne. Ja sie w economy klas niemal zameczylam, lecac z Los Angeles do Niemiec ...
  Odpowiedz Zgłoś