Spice Girls wystąpiły po raz ostatni

4 Komentarze
16 Zdjęć
Wtorek, 14-08-2012

Igrzyska Olimpijskie w Londynie przeszły do historii. Podobnie jak ceremonia zamknięcia, którą oczarowano cały świat. Na stadionie podczas kilkugodzinnego widowiska wystąpiły największe brytyjskie gwiazdy, m.in. Annie Lenox, Jessie J, Russel Brand, Madness, The Who, Blur, Eric Idle z grupy Monty Pythona, Brian May, George Michael, Liam Gallagher, Pet Shop Boys, Take That. Emocje sięgnęły jednak zenitu, kiedy na scenę wyszły Spice Girls w pełnym składzie. Zespół reaktywował się jednorazowo, specjalnie na okoliczność gali kończącej Olimpiadę.

Spekulacji wokół mini koncertu najsłynniejszego grilsbandu w historii muzyki było mnóstwo. Codziennie pojawiały się nowe plotki. Ostatecznie panie wykonały dwa utwory ''Wannabe" i "Spice Up Your Life". Był to ich pierwszy występ od czasu trasy koncertowej w latach 2007-2008. Kolejny ma się już więcej nie powtórzyć. Taki warunek postawiła Victoria Beckhaam, godząc się na dołączenie do zespołu podczas imprezy na zamknięcie Igrzysk. Podobno w grupie aż ikrzy od konfliktów. Tymczasem po koncercie Posh Spice wrzuciła na Twittera zdjęcie wszystkich dziewczyn z komentarzem 'We did it!! I love u girls so much!!!!! xxx vb.'

Prawie tyle samo emocji co chwilowa reaktywacja zespołu wzbudziły kreacje Spicetek. W co były ubrane? Victoria wybrała Gilesa Deacona. Czarna mini z trenem była specjalnie szyta na tę okazję. Geri Halliwell pozostała wierna swojemu stylowi z początków Spice Girls. Krótką, rozkloszowaną sukienkę z brytyjską flagą zaprojektowała Suzanne Neville. Do tego złote dodatki: botki i tiara. Emma Bunton także nie rozczarowała. Baby Spice ubrała Maggie Cooke. Różowa mini z szerokimi ramionami była strzałem w dziesiątkę. Mel C była w swoim sportowym żywiole. Biały kombinezon firmy JD Sports i srebrne trampki na koturnach to kwintesencja jej stylu. Bezkonkurencyjna jednak okazała się Mel B. To jej kreacja wzbudziła największych zachwyt. Lśniący złotem i kamieniami cielisty kombinezon to dzieło libańskiego projektanta Zuhaira Murada.

EM

 • Wt., 14-08-2012 Jaga baba
  Ceremonia niezapomniae przezycie. Występ tych Pan niesamowity. Muszą sie reaktywować.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-08-2012 Gość
  po raz ostatni, marzenie scietej glowy...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2012 juka
  Dziewczyny swietnie wyglądajace z charakterem , giganty !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-08-2012 sonia
  Niedoscignione , cudowne baby
  Odpowiedz Zgłoś