SoS Communication

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 31-08-2010

SoS Communication

Prowadzony przez Ewę Ambroziak blog Secret of Style oraz warszawskie Centrum Cybernetyki zapraszają na wyjątkowy pokaz łączący modę z dobroczynnością. W czwartek, 2 września zaprezentowana zostanie debiutancka kolekcja t-shirtów zaprojektowanych przez Ewę Ambroziak.

Pokaz połączony jest z aukcją charytatywną SoS Communication. Dochód z licytacji t-shirtów będzie - za pośrednictwem Fundacji im. Zdzisława Ambroziaka - przekazany na rzecz walki ze stwardnieniem rozsianym. Pomysłodawczynią akcji i autorką projektów jest Ewa Ambroziak, ambasadorem została Wiola Wołczyńska. Muzykę do pokazu skomponował Pleq, a spotkanie poprowadzi Ilona Felicjańska.

Na kolekcję składa się 10 autorskich, stylowych t-shirtów utrzymanych w minimalistycznym, ascetycznym klimacie. Wysoka jakość tkanin i wykonania to nie wszystko. Na pierwszym miejscu stoi przekaz. Ambroziak w projektach cytuje swojego ojca Zdzisława Ambroziaka, znanego sportowca i felietonistę.

Pokaz odbędzie się 2.09.2010 o godzinie 19 w Centrum Cybernetyki (ul. Cybernetyki 2, Warszawa).

AW

  • Wt., 31-08-2010 gość
    Jak rozumiem każdy może przyjść? (nie trzeba mieć zaproszenia, ani biletu itp.?)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 31-08-2010 gość
    Tak, wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę wesprzeć nas w zbiórce funduszy na leczenie osób cierpiących na stwardnienie rozsiane.
    Odpowiedz Zgłoś