Sony VAIO S

33 Komentarze
4 Zdjęcia
Niedziela, 20-03-2011

Sony VAIO S

Nowy, elegancki, wydajny notebook Sony.

Pierwsze notebooki były ciężkie, mało wydajne i w dodatku nie zachwycały wyglądam. VAIO to coś zupełnie innego. Lata doświadczenia Sony w projektowaniu tego typu urządzeń sprawiły, że notebooki tej marki są wygodne w użytkowaniu i w dodatku ładne. VAIO S to dobrze narzędzie dla kogoś, kto cały dzień spędza przy komputerze, ale niekoniecznie przy własnym biurku – dzięki dodatkowej baterii wytrzyma nawet 14 godzin bez kabla, ma dysk SSD Dual o pojemności 500GB, a do tego jest płaski i lekki (1,75 kg). Przydatnym dodatkiem jest przycisk WEB, który pozwala natychmiast połączyć się z Internetem.

Cena: 4 499 zł

http://www.sony.pl

Sony VAIO S

Sony VAIO S

Sony VAIO S

MW

 • Śr., 23-03-2011 gość
  mam vaio F i jest ok.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 25-03-2011 mikos
  Mam Vaio od roku i jednym słowek kicha. Od razu po zakupie zepslul sie glosnik. Naprawili -fakt ale glosniki ogolnie sa fatalne. Acer i HP ma 100x lepsze.Ponadto zaczal psuc sie wentylatorek i do tego czasem sam sie uruchomi ze stanu czuwania. Ja odradzam zakup tych laptopow. Wygladaja fajnie ale technicznie to kicha. Jak na laptop za ponad 3000 zl to calkowita porazka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 07-04-2013 Gość
  Ja ze swojej strony polecam Sony Vaio i bardzo udaną serię E. Mój następny laptop też będzie z tej serii albo od Apple Pod względem designu i parametrów te dwie firmy są najlepsze.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4