Sofa Chesterfield

22 Komentarze
1 Zdjęcie
Sobota, 26-01-2008

Sofa Chesterfield

Sofa Chesterfield to fragment kolekcji Residence firmy Livingroom by Mebelplast. Mebel jest wyjątkowo efektowny i będzie wyrazistym elementem salonu.

Całość jest wolnostojącą bryłą o głębokości około 105 i 120cm. Dość masywna sofa ma charakterystyczne pikowanie na całym oparciu, wyokrąglonych podłokietnikach i przedzie. Uzupełnieniem są gładkie poduszki siedzenia.

W przypadku tak eleganckiego modelu producent szczególnie poleca skórę. Ten najstarszy i najbardziej szlachetny materiał obiciowy nie tylko świetnie tu wygląda i dodaje otoczeniu prestiżu, ale jest również odporny na wnikanie alergenów. Wystarczy przestrzeganie kilku prostych zaleceń, w razie konieczności wilgotna szmatka i mydło, a co 3 do 6 miesięcy czyszczenie przeznaczonymi do tego środkami, a możemy być pewni, że meble długo będą stylową ozdobą wnętrza.

Cena: od 2 121 zł do 2 692 zł, zależy od wybranego obicia (skóra lub tkanina) oraz ewentualnych elementów dodatkowych (np. poduszki). Dokładną cenę dla konkretnego modelu można obliczyć tutaj.

AW

1 2 3