Smartfon MOTO Q 9h Motorola

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 18-09-2007

Smartfon MOTO Q 9h Motorola Motorola wprowadziła na polski rynek pierwszy w swojej ofercie biznesowy telefon typu smartfon – MOTO Q 9h z klawiaturą QWERTY, pracujący na najnowszej wersji systemu Windows Mobile 6.0.

MOTO Q 9h może być wykorzystywany jako przenośny komputer. Użytkownik, dzięki aplikacjom pozwalającym na szybkie i proste założenie odpowiednich kont w telefonie, ma stały dostęp zarówno do poczty korporacyjnej, jak i prywatnej. Za pomocą dołączanego programu ActiveSync telefon może bezprzewodowo lub poprzez kabel USB na bieżąco synchronizować wybrane pliki, listę kontaktów, kalendarz i e-maile z osobistym komputerem.

Na dużym, czytelnym wyświetlaczu można oglądać filmy, które – dzięki wykorzystanemu standardowi H.264 – wyświetlane są w pełnej rozdzielczości ekranu bez żadnej kompresji.

Do przeglądania wszystkich standardowych stron internetowych można wykorzystać przeglądarkę Opera. Miłośnicy Internet Explorer mają wciąż możliwość korzystania z tego sposobu wyszukiwania, gdyż jest on dostępny jako druga opcja przeglądarki. Co więcej, w telefonie dostępny jest pakiet instalacyjnych ochrony antywirusowej (McAfee VirusScan).

Więcej informacji tutaj.

Cena: około 1 800 zł

Smartfon MOTO Q 9h Motorola

MWW

 • Śr., 19-09-2007 gość
  a bateria przy samym dzwonieniu trzyma max 1 dzien a przy uzywaniu wszytskich opcji kilka godzin
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-09-2007 gość
  kurcze kupiłam sobie coś takiego ostatniooo bajer.. :)
  myślę o tych nowych botkach....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 19-09-2007 gość
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-11-2007 Korral
  może i nieźle się prezentuje wizualnie, ale żeby kupować telefon, który trzeba będzie zapałkami obslugiwać? wg mnie jak już smartphone, to lepiej kupić Asusa P535. wyjdzie cenowo tak samo. albo jeszcze lepiej Mio Digiwalker A701. Wyjdzie dużo taniej.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2