Słuchawki Ultrasone

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 24-12-2010

Słuchawki Ultrasone

Marka Ultrasone zaprezentowała limitowaną edycję słuchawek pokrytych warstwą złota. Ale to nie jedyny plus tego gadżetu. Tworzą one zestaw z drewnianym stojakiem firmy Zebrano.

Etiopska owcza skóra tworzy niezwykle delikatne wkładki nauszników. Sterowniki i kable pokryto najszlachetniejszymi metalami - platyną i tytanem. Oczywiście liczy się też dźwięk, który popłynie w słuchawkach. O to zadbano w szczególności. Użyto systemu S-Logic Plus oferującego nieskazitelną jakość dźwięku o częstotliwości od 5 do 45000 Hz. By stać się ich posiadaczem, należy wydać $2 750. 

MB

 • Pt., 24-12-2010 necrohronos
  Cena może szokować, ale z drugiej strony są droższe, równie wysokiej jakości
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-12-2010 Anulku
  Osobiście uważam, iż sa zdecydowanie warte ceny, posiadaja limitacje podkreślajaca prestiż marki oraz samej edycji. Uważam, że sa doskonałym uzupełnieniem LED Tv Full HD w pięknej krokodylej skórze o brazowym odcieniu:
  http://www.goldetto.com/prestig… ,
  lub w drewnie orzechowym:
  http://www.goldetto.com/prestig… .
  Można się zakochać. Przedmioty te wręcz idealnie się dopełniaja :-) Byłam nawet w biurze Goldetto, w Londynie -naprawdę rewelacja. Choć tam to nie dziwi. Podobno sa również w Centrum Warszawy. Może już wkrótce będa moje :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-12-2010 gośću
  Az szkoda komentowac gust ktory za ladne uwaza takie ramki do telewizora


  Anulku (Sobota, 25-12-2010) napisał:  Osobiście uważam, iż sa zdecydowanie warte ceny, posiadaja limitacje podkreślajaca prestiż marki oraz samej edycji. Uważam, że sa doskonałym uzupełnieniem LED Tv Full HD w pięknej krokodylej skórze o brazowym odcieniu:http://www.goldetto.com/prestig… w drewnie orzechowym:http://www.goldetto.com/prestig… się zakochać. Przedmioty te wręcz idealnie się dopełniaja :-) Byłam nawet w biurze Goldetto, w Londynie -naprawdę rewelacja. Choć tam to nie dziwi. Podobno sa również w Centrum Warszawy. Może już wkrótce będa moje :-)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-12-2010 gość
  tiaaa... skóra z pyty kangura i pierdzidła z pachnidła... głupoty po co taka szopka???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-12-2010 gość
  henio w komórce robi identyczne za 400,-pln. jego grają. a te mają tylko wygląd....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-12-2010 gość
  nie ma jak moje hd650
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 03-01-2011 gość
  co za idioci to kupuja to ja nie wiem...wole se kupic dobra matryce i sam drewniana obudwowe zrobic..pozlacane sluchawki za 2700$ ??.....leczcie sie ...
  Odpowiedz Zgłoś