Skin to Skin – skórzana perwersja Sergio Rossi

4 Komentarze
12 Zdjęć
Wtorek, 28-02-2012

Moda i film mają się coraz bardziej ku sobie. Współpraca wielkich kreatorów mody z uznanymi w branży filmowej reżyserami staje się powszechnym zjawiskiem.

Odważnie do tematu podeszła marka Sergio Rossi, która do współpracy zaangażowała Luca Guadagnino, reżysera głośnego filmu „Jestem Miłością” z Tildą Swinton. Włoski producent ekskluzywnych butów w roli głównej obsadził modelkę Diane Dondoe i skórę. Film nosi tytuł „Skin to Skin” i jest to nazwa, która doskonale opisuje krótką produkcję.

Ciemny pokój, fotel z niebezpiecznymi rogami i modelka w seksownych kozakach (i nie tylko) z najnowszej kolekcji Sergio Rossi. Garderoba pięknej i wyzywającej Diane Dondoe, która wije się na oryginalnym meblu to nie tylko buty. W filmie pojawia się również skórzana bielizna, nieco perwersyjna uprząż i skórzany płaszcz. Wszystko w tej historii sprowadza się do noszenia skóry. Wyłącznie skóry i to nakładanej bezpośrednio na nagie ciało.

Śmiałe przedstawienie śmiałej kolekcji i kolejny dowód na to, że film w połączeniu z modą doskonale sprzedaje i budzi całkiem intensywne, często dwuznaczne emocje.

AW

 • Wt., 28-02-2012 Gość
  To straszne,modelka bez piersi, płaska jak deska do prasowania.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 sdert
  przepiękne, ale nie jestem za promocją skór
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 01-03-2012 aaaaaaaaaa
  mmmmm lubie taka erotyke!sexi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 01-03-2012 aaaaaaaaaa
  a buty przeprzecudowneeeeeeeee
  Odpowiedz Zgłoś